Jurorzy "The Voice of Poland" wchodzą do studia. Grzegorz Hyży ma spore obawy co do współpracy z jednym z nich

"The Voice of Poland". Już za chwilkę rozpoczną się zdjęcia do nowej edycji muzycznego show. Grzegorz Hyży obawia się ponoć współpracy z jednym z jurorów.

We wrześniu widzowie zobaczą nową edycję programu "The Voice of Poland". W nadchodzącym sezonie w fotelach trenerów zasiądą Patrycja Markowska, Michał Szpak, Piotr Cugowski oraz Grzegorz Hyży. Ostatni z wokalistów ma ponoć spore obawy co do współpracy z jednym z jurorów. 

Grzegorz Hyży obawia się Michała Szpaka?

Jak informuje "Fakt", Grzegorz Hyży obawia się współpracy z Michałem Szpakiem. Dlaczego?

Grzesiek boi się, że w porównaniu do Michała jego osobowość może zostać odebrana przez widzów jako nudna. Jest bardzo spokojną i rodzinną osobą, a przecież w show mają być emocje. Grzegorz nie wie, czy sobie poradzi – mówi "Faktowi" kolega Hyżego.

Myślicie, że to prawda? Rzeczywiście, w tym show emocje trenerów odgrywają spore emocje, ale chyba najważniejsza jest ich wiedza muzyczna...

"The Voice of Poland": odejście Piaska

Jeśli już jesteśmy przy emocjach... Z "The Voice of Poland" zniknął m.in. Andrzej Piaseczny. Jak poinformowało źródło Pudelka, to właśnie Piasek nie budził emocji w programie, dlatego produkcja postanowiła go zamienić na innego muzyka.

Będziecie oglądać nową edycję?

JT

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.