Andrzej Piaseczny potwierdził odejście z "The Voice of Poland". Jednak jego wersja różni się od tej, którą podała produkcja

Andrzej Piaseczny potwierdził swoje odejście z "The Voice od Poland". Jednak jego wersja różni się od tej, którą przedstawiła osoba z produkcji programu.

Od jakiegoś czasu pojawiają się doniesienia, że w kolejnej edycji "The Voice of Poland" zobaczymy zmieniony skład jury. W roli jurorów nie zobaczymy już Tomsona i Barona oraz Andrzeja Piasecznego. Osoba z produkcji poinformowała, że o ile chłopaki z Afromental na stałe zagościli w formacie "The Voice Kids", to współpraca z Piaskiem została zakończona definitywnie.

Piaseczny w jednym z ostatnich wywiadów potwierdził, że żegna się z programem, jednak zaznacza, że odchodzi na zawsze.

W tym programie już także nie wystąpię, zrezygnowałem. Nie mówię jednak, że na zawsze. Kto wie – być może zabraknie widzom na jurorskim fotelu mnie i mojego specyficznego poczucia humoru. Wtedy zobaczymy, co przyniesie życie - wyznał.

Z nieoficjalnych informacji dowiadujemy się, że w roli trenera ponownie ma pojawić się Patrycja Markowska. Ona zastąpiłaby prawdopodobnie Andrzeja Piasecznego. Wokalistka nie potwierdziła tych doniesień, jednak wygadał się jej fryzjer, Łukasz Urbański.

Dodał na Instagram zdjęcie piosenkarki i ogłosił konkurs na metamorfozę. Początkowo w tekście można było też przeczytać: Patrycja Markowska wraca do Voice of Poland!!! To zdanie zostało już usunięte z treści posta.

 

Żałujecie, że nie będzie Piaska? Chcielibyście, żeby Markowska faktycznie ponownie zagościła w show?

MT

Zobacz wideo