Jeden z jurorów znika z "The Voice of Poland". Powód? "Nie budził emocji"

Kilka dni temu pojawiła się informacja, że Patrycja Markowska wraca do "The Voice of Poland". Teraz już wiadomo, kogo zastąpi.

W kwietniu ruszyły castingi do 9. edycji programu "The Voice of Poland". Emisja show zaplanowana jest na jesień. W sieci pojawiły się informacje na temat odmienionego składu jury. Produkcja ponoć pożegnała się z Tomsonem i Baronem oraz z Piaskiem.

To spore zaskoczenie dla fanów programu. Tomson i Baron byli jurorami od 2. edycji i cieszyli się dużą sympatią widzów. A Andrzej Piaseczny pojawił się w czterech edycjach.

'The Voice of Poland''The Voice of Poland' Instagram/voiceofpoland

Portal Pudelek dotarł do osoby związanej z produkcją. Udało im się dowiedzieć, że chłopaki na stałe zagościli w formacie "The Voice Kids". Za to współpraca z Piaskiem została zakończona definitywnie.

O ile ci pierwsi znajdą miejsce w formacie "The Voice Kids", o tyle z Piaskiem, co chyba nie jest szczególnym szokiem, żegnamy się na stałe - powiedziała osoba związana z produkcją.

Andrzej Piaseczny ani nie przyciąga widzów, ani nie budzi emocji. Po ostatniej edycji raczej oczywistą decyzją jest pozbycie się go - dodał informator.

Zmiany te wynikają z tego, że show potrzebuje odświeżenia i konieczne są nowe twarze. Ponoć stacja rozważa też pożegnanie z Marysią Sadowską.

Baron i Tomson są lubiani, ale przy założeniu odświeżenia formuły muszą się pojawić nowe twarze. Mają raczej pewne miejsce w "The Voice Kids" - wyznało źródło.

Według informacji, które pojawiły się niedawno, do jury ma wrócić Patrycja Markowska. Piosenkarka już kiedyś zasiadła na fotelu trenera w 2. edycji. Z nieoficjalnych doniesień można się też dowiedzieć, że producenci programu namawiają Margaret, aby dołączyła do grona trenerów.

Jurorzy "The Voice of Poland"

W rolę trenerów wcielało się już naprawdę sporo dużych nazwisk związanych z polską sceną muzyczną. Przez osiem edycji programu w jury zobaczyliśmy Adama "Nergala" Darskiego, Anię Dąbrowską, Kayah, Marka Piekarczyka, Justynę Steczkowską, Edytę Górniak, Natalię Kukulską. W 8. edycji dołączył Michał Szpak, który pozostał w jury.

Jak wam się podobają zmiany?

AW

_______________


Napisaliście ponad 30 tysięcy komentarzy z prośbą o Magdę Gessler w "Kole Plotka". Aby to się udało, potrzebujemy Waszej pomocy. Szczegóły poniżej:

 
Więcej o: