Cannes 2018. Doda wyglądała pięknie, ale Torbicka położyła ją na łopatki. To klasa sama w sobie!

8 maja rozpoczęła się 71. edycja Festiwalu Filmowego w Cannes. Na czerwonym dywanie oprócz gwiazd z Hollywood pojawili się Polacy. Jak się zaprezentowali? Zobaczcie zdjęcia.
Cannes 2018 - ekipa 'Zimnej wojny'. Łukasz Żal pierwszy z prawej Cannes 2018 - ekipa 'Zimnej wojny'. Łukasz Żal pierwszy z prawej Oleg Nikishin/ EAST NEWS

"Zimna wojna"

W Cannes pojawili się aktorzy i osoby związane z produkcją filmu 'Zimna wojna' Pawła Pasikowskiego, który walczy o Złotą Palmę. Jest to pierwszy polski tytuł w konkursie głównym od 2002 roku (nominacja dla "Pianisty") i pierwszy od 28 lat film w języku polskim w Konkursie Głównym festiwalu. Polska produkcja została przyjęta bardzo entuzjastycznie.

Cannes 2018 - pokaz filmu Cold War Cannes 2018 - pokaz filmu Cold War Oleg Nikishin/ EAST NEWS

Małgorzata Bela i Paweł Pawlikowski

Paweł Pawlikowski pojawił się na czerwonym dywanie w towarzystwie żony, Małgorzaty Beli. Oboje postawili na kreacje w ciemnych kolorach.

Cannes 2018 - pokaz filmu Cold War Cannes 2018 - pokaz filmu Cold War Oleg Nikishin/ EAST NEWS

Joanna Kulig

Oprócz nich pojawili się aktorzy, którzy zagrali w produkcji. Wśród nich znalazła się Joanna Kulig. Tu na zdjęciu z reżyserem.

Cannes 2018 - pokaz filmu Cold War Cannes 2018 - pokaz filmu Cold War Oleg Nikishin/ EAST NEWS

Tomasz Kot

Tomasz Kot

Cannes 2018 - pokaz filmu Cold War Cannes 2018 - pokaz filmu Cold War *Maria Laura Antonelli/AGF/REX/Shutterstock/ EAST NEWS

Borys Szyc

Borys Szyc

Doda Doda Instagram/dodaqueen

Doda

Doda po raz drugi w swoim życiu pojawiła się na czerwonym dywanie w Cannes. W tym roku nie zaliczyła wpadki, tak jak w zeszłym. Przypomnijmy, że chciała sobie zrobić selfie z panią z obsługi, jednak ta w bardzo stanowczy i dość niegrzeczny sposób odmówiła, odpychając od siebie piosenkarkę. Wszystko zarejestrowali oczywiście czujni paparazzi.

Piosenkarka przebierała się 3 razy. Najpierw założyła obcisłą, krótką, srebrną sukienkę. Kreację wyróżniał ogromny dekolt. Potem Doda przebrała się w długą, białą, połyskującą suknię balową z dużym rozcięciem, eksponującym jej zgrabne nogi. Ostatnią kreacją była złota suknia na jedno ramię.

Doda
Instagram/dodaqueen

Doda
Instagram/dodaqueen

Julia Wieniawa Julia Wieniawa Instagram.com/ juliawieniawa

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa poleciała do Cannes na międzynarodowy festiwal filmowy jako ambasadorka kremów koloryzujących L'Oréal Paris. Aktorka pojawiła się także na czerwonym dywanie i wzięła udział w oficjalnej premierze francuskiego filmu 'Sorry Angel' w reżyserii Christophe'a Honoré. Na tę okazję wybrała kreację od Violi Piekut. W beżowej, zwiewnej sukience z trenem na delikatnych ramiączkach z połyskliwego materiału wyglądała elegancko, ale bez szału. Do tego dobrała szpilki w zbliżonym odcieniu, wiązane nad kostką jedwabną wstążką. Całość uzupełnił kok i świetlisty makijaż, który jest znakiem rozpoznawczym Wieniawy.


Instagram.com/ juliawieniawa


Instagram.com/ juliawieniawa

Grażyna Torbicka Grażyna Torbicka EAST NEWS

Grażyna Torbicka

Viola Piekut zaprojektowała także kreację Grażyny Torbickiej. W diamentowej sukni z rozcięciem i głębokim dekoltem wyglądała elegancko i z klasą. Prosta fryzura i sandały na obcasie były strzałem w dziesiątkę. Za makijaż gwiazdy odpowiedzialna była sama Val Garland, Globalna MakeUp Artist L'Oréal Paris.

Nic więc dziwnego, że na Instagramie Torbickiej pojawiło się wiele komplementów.

Zjawiskowo.

Zachwycająca.

Piękna jak zawsze. Klasa, szyk i styl -  komplementują internauci.


Instagram.com/ grazynatorbicka


Instagram.com/ grazynatorbicka

Jessica Mercedes i Julia Wieniawa Jessica Mercedes i Julia Wieniawa Instagram.com/ jemerced

Jessica Mercedes

Jessica Mercedes to kolejna wysłanniczka L'Oreal Paris. Jej kreacja pochodziła od Bohoboco. Do tego dobrała czarne sandały i torebkę w tym samym kolorze.


Instagram.com/ jemerced

Piotr Czaykowski Piotr Czaykowski Instagram.com/ piotrczaykowski

Piotr Czaykowski

Oprócz nich w Cannes pojawili się także inni polscy aktorzy i celebryci. Zobaczcie, kto jeszcze zaprezentował się na czerwonym dywanie.