Marina Szczęsna pochwaliła się wózkiem dla Liama. Tani nie jest, ale widzieliśmy droższe

Marina niedawno urodziła swojego synka, Liama. Pokazała na swoim Instastory wózeczek, jakim go wozi na spacerach. Żona Wojciecha Szczęsnego nie poskąpiła pieniędzy na pierwszy pojazd dla malucha.

Jakim wózkiem Marina Szczęsna wozi synka? Już wiemy.

Marina pokazała wózek swojego syna

Marina dodała ostatnio na Instastory zdjęcia z wózkiem swojego syna. Jej wybór padł na ''pojazd'' z limitowanej edycji. Konkretnie zdecydowała się na model Bugaboo Buffalo Diesel II Denim, który teraz można kupić w sieci za 5 549 złotych.

Na zdjęcie z wózeczkiem załapał się też kudłaty piesek Ashley, który wedle zeznań świeżo upieczonej mamy, bardzo kocha swojego nowego przyjaciela.

>>>Marina Szczęsna pochwaliła się wózkiem dla Liama. ZOBACZ ZDJĘCIA<<<

Teoretycznie można za to kupić nawet samochód, ale biorąc pod uwagę, że Anna Lewandowska za wózek dla Klary zapłaciła 10 tys. złotych, a Natalia Siwiec 15 tys., można uznać, że to nawet rozsądna cena.

Wózek dla Liama ma spacerową gondolę i pasujący do stelażu fotelik samochodowy. Jak widać, rodzice postawili na wygodę i bezpieczeństwo.

Musimy też podkreślić, że nie jest to najnowszy model z najnowszej kolekcji firmy, więc widać, że nie zależy im na szczególnej ekstrawagancji i podążaniu za wózeczkową modą.

Wam jak się podoba ten model?

JAB

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.