Ostałowska jednak zagra w "M jak miłość". Scenarzyści przygotowali dla niej duży wątek. Wróci z mroczną tajemnicą syna

Dominika Ostałowska znów zawita na planie "M jak miłość". Ponoć będzie to duży wątek, a nie tylko kilka dni na planie zdjęciowym.

Powroty i rozstania Dominiki Ostałowskiej z serialem "M jak miłość" to prawdziwa sinusoida. Bohaterka wyjechała do Kolumbii, żeby być bliżej syna. Po wakacjach znów ją zobaczymy na ekranie.

Dominika Ostałowska wraca do "M jak miłość"

Aktorka już od dawna powtarzała, że chciałby wrócić na plan serialu. Jej prośby zostały wysłuchane i po wakacjach znów ją zobaczymy, kiedy przyjedzie na ślub Marysi (Małgorzata Pieńkowska) i Artura (Robert Moskwa).

Radość Ostałowskiej nie trwała długo. Aktorka pożaliła się, że miała tylko kilka dni zdjęciowych i nie ma pojęcia, co dalej z jej postacią. Choć Ostałowska już nie pojawia się w czołówce "M jak miłość", to prawdopodobnie wróci na dłużej do serialu, a nie tak, jak mówiła, tylko na kilka odcinków.

Marta przyjedzie do Polski po kolejnym zawodzie miłosnym, który przeżyje w Berlinie, gdzie obecnie mieszka wraz ze swoim synem. Najpierw będzie to krótka wizyta związana z udziałem w ważnej uroczystości rodzinnej w Grabinie, by wkrótce potem prawniczka wróciła do kraju już na stałe - zdradza Karolina Baranowska z produkcji. 

Okazuje się, że zawód miłosny serialowej Marty to nie jedyny dramat w jej życiu. Scenarzyści przewidzieli duży wątek dla niej i jej syna, Łukasza (Adrian Żuchewicz). Ponoć chłopak skrywa mroczną tajemnicę, o której na razie wie tylko jego matka. 

Czekacie na nowe odcinki i wyjaśnienie tej zagadkowej sprawy?

MT

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.