Małgorzata Rozenek retuszuje swoje zdjęcia? "Aż płytki się przy okazji powyginały". Jej odpowiedź miała być zabawna. Nas nie przekonała

Małgorzata Rozenek-Majdan retuszuje swoje zdjęcia? Fani nie mają wątpliwości. Faktycznie, na zdjęciu zadziało się coś dziwnego.

Małgorzata Rozenek-Majdan przebywa właśnie we Francji, skąd chętnie chwali się swoimi niecodziennymi stylizacjami. Zdjęcie, na którym pochwaliła się strojem na kolację, ściągnęło na nią krytykę.

Małgorzata Rozenek-Majdan retuszuje swoje zdjęcia

"Perfekcyjna" pochwaliła się białym, eleganckim kompletem, w którym wybrała się na kolację. Znaczna część jej obserwatorów pochwaliła strój i wyznała, że lubi celebrytkę w takim eleganckim wydaniu. Jednak znaleźli się też bardzo spostrzegawczy obserwatorzy, którzy zauważyli, że zdjęcie jest wyretuszowane. 

 
Zbyt dużo Photoshopa, widać krzywą podłogę. Krótkie nogi? Nie każdy jest doskonały, po co się tak udoskonalać na zdjęciach? Więcej wiary w siebie.
Podłoga coś faluje.
Przeginka totalna.
Pani Małgosiu nogi tak wyciągnięte, że aż płytki się przy okazji powyginały.
Nie wiem, po co te wydłużone nogi.
Nie rozumiem tego przerabiania przez Panią zdjęć, bo to ewidentnie widać gołym okiem. Widziałam Panią kiedyś na żywo i jest Pani szczuplutka i wysoka. Sądzę, że nie potrzebuje Pani tych "przeróbek".

Rozenek-Majdan chciała wykazać się poczuciem humoru i odpisała na ostatni komentarz.

Tak to jest jak się wrzuca zdjęcia po kolacji z winem - odpowiedziała.

Uważacie, że to udany żart?

MT

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.