Kiedyś menedżerka, dziś partnerka. 70-letni Karol Strasburger chwali się na imprezie 38 lat młodszą ukochaną

Karol Strasburger z dużą młodszą partnerką pojawili się na imprezie Vip Cross 2018. Para chętnie pozowała do zdjęć fotoreporterom.

Sportowe samochody, dużo młodsza partnerka i spore zainteresowanie paparazzi -  właśnie tak Karol Strasburger bawił się na imprezie Vip Cross 2018. Wprawdzie jej organizatorzy chcieli skupić uwagę na promocji bezpiecznej jazdy, ale to różnica wieku w związku 70-latka trafiła po raz kolejny na świecznik mediów.

Karol Strasburger ma młodszą partnerkę

Od kilku lat gwiazda "Familiady" spotyka się z młodszą od niego o 38 lat Małgorzatą Weremczuk. Kobieta to nie tylko druga połowa, ale także menedżerka gospodarza popularnego teleturnieju. Ich uczucie miało dojrzeć po śmierci żony Strasburgera w 2013 roku.

Małgorzata długo była dla mnie wyłącznie znajomą. A później nagle staliśmy się ludźmi bez zobowiązań partnerskich i zaczęliśmy przyglądać się sobie inaczej - powiedział Karol Strasburger w rozmowie z "Twoim Imperium".

Związek Karola Strasburgera z Małgorzatą Weremczuk

Mimo że para wygląda na szczęśliwą, nie planuje ślubu. Inaczej jest w przypadku dzieci, chociaż wszystko wskazuje, że to kwestia dosyć sporna.

Strasburger w kilku wywiadach zaznaczył, że mógłby mieć syna. Pytana przez dziennikarzy o potomstwo Weremczuk przyznaje, że nie wyklucza takiej możliwości. Emocje studzi jednak ostatnia wypowiedź Karola.

Liczy się tylko to, że mamy wspólny język, pasje i zainteresowania. Jesteśmy sobie wzajemnie potrzebni i fajnie nam się układa, ale nie planuję ani ślubu, ani dziecka. Nie mam w głowie takich pomysłów  - zaznacza prezenter w cytowanym wcześniej tygodniku.

Pamiętacie gwóźdź wbity w rękę Rogalskiej? Wpadek w TV w tym roku nie brakowało. Zobaczcie te najlepsze!

BK

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.