Maja Sablewska znów powiększyła usta?! Pojawiła się na imprezie i trudno było oderwać od nich wzrok. Oj, nie wygląda to dobrze

Maja Sablewska pojawiła się ostatnio na pokazie najnowszej kolekcji Roberta Kupisza. Nie trudno było zauważyć, że jej usta znacznie urosły.

Maja Sablewska to jedna z nielicznych polskich gwiazd, która przyznaje, że korzysta z usług medycy estetycznej. Jednak tym razem efekt nie jest najlepszy.

Stylista pojawiła się w ubiegłym tygodniu na pokazie najnowszej kolekcji Roberta Kupisza. Gwiazda zaprezentowała się w swoim ulubionym wydaniu - czarnej koszuli, ramonesce i szortach, które wyeksponowały długie nogi Mai.

Maja Sablewska powiększyła usta?

Jednak wszyscy i tak zwrócili uwagę na powiększone usta stylistki. Nie trudno oprzeć się wrażeniu, że znacznie urosły i wyglądają, jakby były opuchnięte.

MAJA SABLEWSKA - ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>>>>>>

Maja Sablewska o swojej metamorfozie

Maja to gwiazda, która na przestrzeni lat przeszła ogromną metamorfozę. Z chłopczycy w krótkich włosach i okularach stała się piękną kobietą. Jednak zmianie nie tylko uległa jej garderoba, ale też rysy twarz. Stylistka wielokrotnie podkreślała, że nowy wygląd to zasługa diety.

Nie chcę się tłumaczyć, bo ja naprawdę dalej tak uważam. Dieta, szczególnie gdy ktoś zrzuca 10, 15, a nawet 30 kg, zmienia rysy. I niech się nabijają ze mnie moje koleżanki, które mówią, że nie korzystają z różnych dobrodziejstw medycyny estetycznej, a mijamy się w tych samych klinikach - wyznała kilka miesięcy temu.

Jeżeli nowe usta Mai to także zasługa diety, możemy powiedzieć jedno: Maju, nie jedz więcej ostrych papryczek!

Jak Wam się podoba jej metamorfoza?

KS

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.