Małgorzata Socha kwitnie w ciąży. Widać już pierwsze krągłości! Ten krój sukienki idealnie je podkreślił

Małgorzata Socha pojawiła się na otwarciu sklepu Apart i skradła całe show. W krótkiej sukience, delikatnie podkreślającej jej ciążowe krągłości, wyglądała rewelacyjnie!

Pomimo ciąży Małgorzata Socha nie zwalnia tempa. Wciąż pozostaje aktywna zawodowo, grając w polsatowskim serialu. Pojawia się również na imprezach branżowych. Tym razem aktorka "Przyjaciółek" była gościem na otwarciu sklepu z biżuterią w jednym z warszawskich centrów handlowych. Wszystkie oczy zwrócone były tylko na nią. Nic dziwnego! Wyglądała rewelacyjnie i dość młodzieżowo, a ciąża zdecydowanie jej służy.

ZOBACZ ZDJĘCIA<<<<

Małgorzata Socha postawiła na causal look i to był strzał w dziesiątkę. Aktorka założyła dość luźną sukienkę mini, która idealnie odsłaniała jej szczupłe nogi i delikatnie podkreślała ciążowe krągłości. Do tego skórzana ramoneska i jak zawsze piękny, szeroki uśmiech.

Informacja o tym, że Małgorzata Socha spodziewa się swojego kolejnego dziecka pojawiła się w połowie marca tego roku. To będzie już 3. potomek gwiazdy, aktorka ma już dwie córki: Zosię i Basię. Myślicie, że tym razem w rodzinie pojawi się chłopczyk czy kolejna dziewczynka?

embed

AG

Więcej o: