Skandaliczne zachowanie Rafalali. Zaatakowała nastolatkę i oblała kawą. "Co cię kur*a śmieszy?". Sprawą zajmuje się policja

Rafalala kolejny raz wdała się w bójkę. Tym razem naskoczyła na niewinną nastolatkę, która rzekomo się z niej śmiała.

Rafalala naskoczyła na nastolatkę, która rzekomo się z niej śmiała. Nagranie, na którym krzyczy i oblewa dziewczynę kawą, opublikowała w sieci.

Na nagraniu słychać, jak Rafalala krzyczy na dziewczynę. Nie brakuje też wulgaryzmów. Padają zdania w stylu "Co cię k**wa śmieszy we mnie". To nie koniec. Rafalala pod wpływem emocji... oblała nastolatkę kawą. 

Przyjemnie kur*a? Jak teraz wyglądasz? Może ja się teraz pośmieje - krzyczała Rafalala.

Rafalala zaczęła szturchać dziewczynę. Kazała jej, aby ta ją przeprosiła. Przestraszona nastolatka tak właśnie zrobiła. Jednak Rafalala nie dawała za wygraną. Na nagraniu widać też przechodzącego mężczyznę. Niestety, był obojętny na wrzaski i nie pomógł niewinnej, poszkodowanej dziewczynie.

Idź ku**a idiotko. Następnym razem, jak cię spotkam... - urwała.

Rafalala odniosła się Snapchacie do swojego zachowania. 

Niektórzy uważają, że przesadziłam. Jestem impulsywna, jestem człowiekiem, a nie robotem - tłumaczyła.
Jeżeli ktoś mnie mija, komentuje mnie i to jest osoba, która ma dwanaście, trzynaście lat, bez żenady śmieje się w twarz dorosłej osobie, to niech kur*a liczy się z konsekwencjami swojego zachowania - dodała.

Nagranie w mgnieniu oka rozeszło się w sieci. Głos w sprawie zabrał minister spraw wewnętrznych i administracji Joachim Brudziński, który zapewnił, że "trwają czynności policji w tej sprawie".

Dla nas zachowanie transseksualnej Rafalali jest nie do przyjęcia. Mamy nadzieję, że tak jak sama wspomniała, "liczy się z konsekwencjami swojego zachowania". Internauci również są oburzeni.

Powinien beknąć za takie zachowanie w stosunku do małoletniej. Jest w końcu dorosły (przynajmniej na takiego wygląda) a nie kolega/koleżanka tej dziewczynki.
Mam nadzieję, że ojciec tej dziewczyny "wytłumaczy" mu dobitnie, co o tym "czymś" myśli.

Sprawę skomentowała także Karolina Korwin Piotrowska

To przeraża. TAK się buduje tolerancje? Szacunek? Serio? W taki potwornie chamski sposób? Rzucając k... jako przecinek i dopuszczając się przemocy słownej i fizycznej na ulicy wobec nieletniej? Tak się buduje jeszcze większa nietolerancję i wrzuca kamyk do ogródka homofobów - napisała.

Kolejna bójka Rafalali

To nie pierwszy taki wybryk Rafalali. Kilka lat temu pojawiło się nagranie, na którym widać, jak szarpała się z pewnym mężczyzną. Ponoć użył wobec niej słów "to coś". Wtedy też nie żałowała jednak swojego zachowania.

MT