Skandaliczne zachowanie Rafalali. Zaatakowała nastolatkę i oblała kawą. "Co cię kur*a śmieszy?". Sprawą zajmuje się policja

Rafalala kolejny raz wdała się w bójkę. Tym razem naskoczyła na niewinną nastolatkę, która rzekomo się z niej śmiała.

Rafalala naskoczyła na nastolatkę, która rzekomo się z niej śmiała. Nagranie, na którym krzyczy i oblewa dziewczynę kawą, opublikowała w sieci.

Na nagraniu słychać, jak Rafalala krzyczy na dziewczynę. Nie brakuje też wulgaryzmów. Padają zdania w stylu "Co cię k**wa śmieszy we mnie". To nie koniec. Rafalala pod wpływem emocji... oblała nastolatkę kawą. 

Przyjemnie kur*a? Jak teraz wyglądasz? Może ja się teraz pośmieje - krzyczała Rafalala.

Rafalala zaczęła szturchać dziewczynę. Kazała jej, aby ta ją przeprosiła. Przestraszona nastolatka tak właśnie zrobiła. Jednak Rafalala nie dawała za wygraną. Na nagraniu widać też przechodzącego mężczyznę. Niestety, był obojętny na wrzaski i nie pomógł niewinnej, poszkodowanej dziewczynie.

Idź ku**a idiotko. Następnym razem, jak cię spotkam... - urwała.

Rafalala odniosła się Snapchacie do swojego zachowania. 

Niektórzy uważają, że przesadziłam. Jestem impulsywna, jestem człowiekiem, a nie robotem - tłumaczyła.
Jeżeli ktoś mnie mija, komentuje mnie i to jest osoba, która ma dwanaście, trzynaście lat, bez żenady śmieje się w twarz dorosłej osobie, to niech kur*a liczy się z konsekwencjami swojego zachowania - dodała.

Nagranie w mgnieniu oka rozeszło się w sieci. Głos w sprawie zabrał minister spraw wewnętrznych i administracji Joachim Brudziński, który zapewnił, że "trwają czynności policji w tej sprawie".

Dla nas zachowanie transseksualnej Rafalali jest nie do przyjęcia. Mamy nadzieję, że tak jak sama wspomniała, "liczy się z konsekwencjami swojego zachowania". Internauci również są oburzeni.

Powinien beknąć za takie zachowanie w stosunku do małoletniej. Jest w końcu dorosły (przynajmniej na takiego wygląda) a nie kolega/koleżanka tej dziewczynki.
Mam nadzieję, że ojciec tej dziewczyny "wytłumaczy" mu dobitnie, co o tym "czymś" myśli.

Sprawę skomentowała także Karolina Korwin Piotrowska

To przeraża. TAK się buduje tolerancje? Szacunek? Serio? W taki potwornie chamski sposób? Rzucając k... jako przecinek i dopuszczając się przemocy słownej i fizycznej na ulicy wobec nieletniej? Tak się buduje jeszcze większa nietolerancję i wrzuca kamyk do ogródka homofobów - napisała.

Kolejna bójka Rafalali

To nie pierwszy taki wybryk Rafalali. Kilka lat temu pojawiło się nagranie, na którym widać, jak szarpała się z pewnym mężczyzną. Ponoć użył wobec niej słów "to coś". Wtedy też nie żałowała jednak swojego zachowania.

MT

Więcej o:
Komentarze (35)
Rafalala zaatakowała nastolatkę i oblała dziewczynę kawą. Mamy nagranie. "Co cię k**wa śmieszy"
Zaloguj się
 • o_retyy

  Oceniono 43 razy 35

  Dziecko zobaczyło dziwadło, faceta w krótkiej kiecce z rozmazaną szminką i w tandetnej peruce. Śmiech był naturalną reakcją organizmu. A ten dziwoląg powinien za ten atak i upublicznianie wizerunku dziecka w internecie trafić za kraty i zapłacić kilkadziesiąt tys. odszkodowania

 • alfalfa

  Oceniono 30 razy 26

  Ciesz się Rafał, że nie do mojej córki tak wystartowałeś...choć sądzę, że wypłata i tak już w drodze - karma itd.
  A.

 • zbikup

  Oceniono 22 razy 18

  Za jaja i na latarnię zboka!

 • Adam Adam

  Oceniono 21 razy 17

  Dlaczego taki artykuł jest w dziale Gwiazdy i Rozrywka?

 • b.szkrab

  Oceniono 18 razy 16

  Kim jest Rafalala i dlaczego piszecie o nim (?)/niej(?) tak, jakby kulturalny człowiek miał obowiązek to znać?

 • toja20

  Oceniono 7 razy 5

  więzienie go wyleczy z transcośtam

 • Gość: Matt

  Oceniono 3 razy 3

  Całe to coś nie powinno już się na ulicy pokazać

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX