Julia Pietrucha poinformowała o sprzedaży swojej płyty, ale i tak wszyscy patrzą na jej ciążowe krągłości

Julia Pietrucha jest w ciąży. Na jej najnowszym zdjęciu widać ciążowe krągłości. Trzeba przyznać, że wygląda rewelacyjnie!

Julia Pietrucha spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Radosna nowina wyszła na jaw w połowie lutego tego roku. Piosenkarka (i aktorka) opublikowała na Instagramie zdjęcie, za pomocą którego poinformowała fanów, w którym sklepie można kupić jej płyty. Jednak wszystkie oczy zwrócone są głównie na jej brzuch. Co prawda nie widać go w całej okazałości, ale pomimo to można dostrzec ciążowe krągłości.

Wiem, jak ważna dla części z was była możliwość kupna płyty stacjonarnie (...). Jak wiecie, dla mnie od początku niezwykle istotne jest bycie niezależnym artystą. Chcąc sprostać waszym oczekiwaniom i dbając jednocześnie o poczucie swobody w dystrybucji swojej muzyki, kombinowałam i kombinowałam, jak to pogodzić? I w końcu się udało! Mamy sprzedaż fizyczną albumu! - poinformowała z radością Julia Pietrucha.
 

Fani Julii Pietruchy bardzo pozytywnie odebrali jej najnowszą płytę, o czym poinformowali ją w swoich komentarzach pod postem. Pochwalili również pomysł ze stacjonarną sprzedażą albumów.

Fajny pomysł!
Uwielbiam obie, tylko jakoś za szybko się kończą.
To wspaniała wiadomość.
Mam twoje obie płyty, obie są cudne. Zakochałam się.

Trzeba przyznać, że ciąża wyjątkowo służy aktorce. Julia Pietrucha wygląda pięknie, a radość aż od niej bije!

AG