Seksowna Wieniawa na evencie. Ale zaraz, zaraz... Tę sukienkę już gdzieś widzieliśmy

Julia Wieniawa pojawiła się na gali finałowej kampanii "Piękna, bo Zdrowa". Zaprezentowała się w granatowej sukience. Taką samą miała na sobie niedawno inna aktorka.

Julia Wieniawa zjawiła się we wtorek na gali, której inicjatorem jest Ogólnopolska Organizacja Kwiat Kobiecości. Od 10 lat zwraca uwagę na problem chorób ginekologicznych kobiet. Z tej okazji młoda aktorka wybrała kreację, którą miała na sobie w styczniu Barbara Kurdej-Szatan.

Wieniawa w granatowej sukience maxi na cienkich ramiączkach polskiej marki Zaquad wyglądała świetnie. Jej cena wynosi 850 złotych. Julia dobrała do niej niewielką torebkę oraz sandały na obcasie. Wyglądała naprawdę świetnie.

ZOBACZ ZDJĘCIA>>>

To nie pierwszy raz, kiedy obie pojawiły się w takiej samej kreacji. I co więcej - tej właśnie firmy. W grudniu wybrały identyczne bluzki - czarne błyszczące, tylko z jednym rękawem. Wyglądały wtedy bardzo podobnie - obie dobrały do niej czarne spodnie i delikatną biżuterię.

Julia Wieniawa, Barbara Kurdej-SzatanJulia Wieniawa, Barbara Kurdej-Szatan Instagram.com/ juliawieniawa, KAPIF

Zarówno Wieniawa, jak i Kurdej-Szatan mają świetne figury, dlatego obie wyglądają równie dobrze. Ale musimy Was zapytać - która Wam się bardziej podoba?

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.