Kasia Cerekwicka zaprosiła kamery do swojego mieszkania. Króluje biel i stylowe dodatki. Jej garderoba robi wrażenie!

Kasia Cerekwicka zaprosiła do swojego domu Katarzynę Bujakiewicz. W 6. odcinku programu "Wnętrze do poprawki: domy gwiazd" jej mieszkanie metamorfozę.

W 6. odcinku programu "Wnętrze do poprawki: domy gwiazd" Katarzyna Bujakiewicz odwiedzi Kasię Cerekwicką. Piosenkarka oprowadziła aktorkę po swoim salonie i kuchni a także pokazała sypialnię, łazienkę i garderobę. 

>> ZOBACZ ZDJĘCIA <<

Wokalistka przyznała, że to mieszkanie było jej miłością od pierwszego wejrzenia.

Weszłam i wiedziałam, że będę tu mieszkać, jeszcze zanim poznałam cenę - powiedziała prowadzącej.

Mieszkanie zaskakuje bielą i nowoczesną aranżacją.

Chciałam żeby było jasno, świeżo i dużo przestrzeni, bo tego potrzebuje do pracy i to mnie inspiruje – wyjaśnia Cerekwicka.

Wszystkie pomieszczenia urządzone są bardzo stylowo. W salonie dominuje kolor biały, gdzieniegdzie przełamany turkusowymi dodatkami. Uwagę przyciąga też piękny fortepian.

Nie chciałam ciemnej podłogi powiem szczerze, miała pewne obawy. Ale rzeczywiście teraz, patrząc na tę biel, wyobrażam sobie, że z tą białą podłogą to naprawdę już by był psychiatryk - śmiała się Cerekwicka.

Po obejrzeniu sypialni Kasia Bujakiewicz stwierdzi, że "właśnie tak powinna wyglądać sypialnia gwiazdy!".

Podczas oprowadzania po mieszkaniu panie świetnie się bawiły. Nie odmówiły sobie również przyjemności wspólnego zaśpiewania największego hitu Cerekwickiej, "Na kolana".

Czy w tak idealnym mieszkaniu jak to będzie jeszcze co poprawiać? Przekonajcie się oglądając najnowszy odcinek programu "Wnętrze do poprawki: domy gwiazd" już 6 marca o 22:00 w telewizji Lifetime.

OG

Więcej o: