Siostry Godlewskie dostały program w telewizji. Pojawią się w nim jako... pogodynki! Ale uwaga: tylko dla dorosłych

Małgorzata i Esmeralda Godlewskie zostały gwiazdami stacji 4FunDance. Pojawią się jako "Pogodynki Godlewskie". Będzie też wydanie specjale programu, gdzie siostry zaprezentują pogodę nago.

Program "Pogodynki Godlewskie" na kanele 4FunDance pojawi się już 14 lutego. Poprowadzą go siostry Godlewskie, Małgorzata i Esmeralda.

Prognoza pogody z przymrożeniem oka emitowana będzie codziennie o godz. 20:00 i 21:00. Po 23:00 będziemy mogli oglądać wydanie specjalne programu z "nagą prawdą o pogodzie".

 

Kariera sióstr Godlewskich nabiera tempa. Ekspresowo zyskały sławę i wdarły się do show-biznesu. Zakładają zespół, koncertują, udzielają setek wywiadów. Internet już podbiły, teraz przyszedł czas na telewizję.

Zastanawiamy się, czy data premiery "Pogodynek Godlewskich" nie jest przypadkowa. Ciekawe co siostry Godlewskie przygotowały na Walentynki... My już nie możemy się doczekać!

Będziecie oglądać?

PC

Więcej o:
Komentarze (30)
Małgorzata i Esmeralda Godlewskie zaprezentują pogodę NAGO! Siostry poprowadzą nowy program na 4FunDance. Tylko dla dorosłych
Zaloguj się
 • Gość: Kam

  Oceniono 20 razy 18

  Zaden szanujacy sie szmatlawiec nie powinien pokazywac tych wywlok

 • jan-ru

  Oceniono 15 razy 11

  Za kilkanaście lat okaże się że były molestowane co wyznają z płaczem w TV TRWAM.

 • popijajac_piwo

  Oceniono 10 razy 8

  Wziąć je do Sejmu. Pustaki jak reszta, ale może nie trzeba będzie oglądać paździerzy typu Krycha "Stul Pysk!" Sałatka czy Ania "Ziemniaki mi w piwnicy gnijo na sam widok" Sobecka...

 • Oceniono 7 razy 7

  Czego to się nie zrobi zeby zabłysnąć w telewizji,najlepiej niech się własnym gównem wysmaruja a później niech jadna druga odoji i obrzyga

 • Gość: Eda

  Oceniono 6 razy 6

  Świat zwariował, ze promuje taką zenade

 • Gość: Wioltek

  Oceniono 5 razy 5

  Jedyna rzecz do ktorej te panie sie nadaja to właśnie pokazywanie swoich wielkich cycorów. Nic więcej. Wstyd i hańba

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX