Dorota Gardias już tak nie wygląda. Przedłużyła włosy. Efekt? Fani podzieleni

W weekend Dorota Gardias zaprezentowała się w nowej fryzurze. Jak się okazuje, to tylko tymczasowe rozwiązanie. A szkoda. Prezenterka wyglądała obłędnie!

Dorota Gardias od wielu lat wierna jest swoim krótkim włosom, eksperymentuje jedynie z ich kolorem. Z okazji 18. Charytatywnego Balu Dziennikarzy postanowiła jednak lekko zaszaleć. W sobotni wieczór zaprezentowała wszystkim swoją nową fryzurę. Pojawiła się w długich włosach, które związała wysoko w kucyk.

ZOBACZ ZDJĘCIA<<<

Czyżby prezenterka znalazła magiczny sposób na szybki porost włosów? Gdzie tam, po prostu wybrała tymczasowe rozwiązanie, czyli doczepiła dłuższe, sztuczne pukle. Swoją decyzję wyjaśniła na Instagramie.

Po waszych licznych komentarzach pod jednym z moich zdjęć z kucykiem postanowiłam trochę zmienić fryzurę. Co myślicie? Czekam na wszelkie opinie - napisała na Instagramie pod jednym ze zdjęć z balu.

Pod postem i fotografią, na której zaprezentowała swoją nową fryzurę od razu rozgorzała się dyskusja fanów, w którym wydaniu prezenterka wygląda lepiej. Głosy były podzielone mniej więcej pół na pół.

Czas zapuścić włosy. Pięknie, kobieco w dłuższych.
Pani tylko w krótkich! Proszę!
Krótkie i ciemne - najlepiej.
Pięknie, powinna pani tak się czesać.

Naszym zdaniem w takiej fryzurze Dorota Gardias wyglądała uroczo, młodziej i kobieco. Zdecydowanie jesteśmy na TAK. A Wam, jak się podoba gwiazda TVN w takim wydaniu? Czy wolicie ją jednak w krótszych włosach?

AG

Więcej o: