Wellman nie było na ramówce TVN-u. Wiemy dlaczego! Zobaczcie, z kim spędziła czas. Ta przyjaźń to spore zaskoczenie

Dorota Wellman nie pojawiła się na prezentacji wiosennej ramówki stacji TVN, miała inne plany. Dziennikarka spotkała się z Małyszami. Było bardzo sympatycznie!

Na prezentacji wiosennej ramówki TVN pojawiły się prawie wszystkie flagowe nazwiska stacji. Nie było tam jednak Doroty Wellman, która bezdyskusyjnie należy do grona elity tej stacji. Jeśli zastanawialiście się dlaczego, odpowiedź jest prosta, a jednocześnie zaskakująca. Jadła kolację w doborowym towarzystwie, z Adamem i Izą Małysz. Wspólnym zdjęciem pochwaliła się żona sportowca.

Efekty "proszonej" kolacji u Małyszów z panią Dorotą Wellman już wkrótce.

Dorota Wellman i Państwo Małysz podczas kolacji.Dorota Wellman i Państwo Małysz podczas kolacji. Instagram

Pod zdjęciem pojawiły się same pozytywne komentarze.

Zazdroszczę wam spotkania z Dorotą Wellman, a Dorocie z wami! Mega!
Super!
Uwielbiam państwa Małyszów i Dorotę Wellman.

Wygląda na to, że gwiazdy miło spędziły razem czas. Z opisu wynika, że odbyła się kolacja i ognisko, a w glinianych kuflach na pewno pojawiły się samcze trunki. Dorota Wellman państwu Małysz zostawiła na pamiątkę miłą dedykację, którą złożyła w książce swojego autorstwa "Jak być przyzwoitym człowiekiem".

Dla Państwa Małysz - bardzo przyzwoitych ludzi, z sympatią, Dorota Wellman.

Z opisu zdjęcia możemy wnioskować, że Dorota Wellamn odwiedziła dom sportowca w celu realizacji nagrania dla stacji TVN. Fani próbowali dociec, w jakim programie będziemy mogli zobaczyć Izę i Adama Małysz.

A co to za program? - pytali w komentarzach internauci.

Iza Małysz na razie nie ujawniła odpowiedzi na to pytanie. Nie wiemy, czy spotkanie miało wydźwięk prywatny czy odbyło się jedynie pod pretekstem wywiadu. A może to początek fajnej przyjaźni?

PC

Więcej o: