Oboje szukali miłości w "Rolniku...", a teraz są razem. Tego się nikt nie spodziewał

Chyba nikt nie zakładał takiego scenariusza. Rolnicy Monika i Łukasz, którzy w programie szukali miłości, spotykają się.

Pomimo tego, że zakończyła się już kolejna edycja programu "Rolnik szuka żony", uczestnicy dalej dostarczają sporo emocji. Tym razem atmosferę podkręcili Monika i Łukasz z 3. edycji, którzy wrzucili na Facebooka zdjęcia z Sylwestra, którego spędzili razem.

A jak Wy się bawicie? - napisali na swoich profilach.

Rolnicy pozują objęci i radośni. Widać, że dobrze czują się w swoim towarzystwie i są ze sobą blisko. Na reakcje internautów nie trzeba było długo czekać. Wyrazili oni swoje zaskoczenie tym, że uczestnicy programu się spotykają.

Nowa para! Brawo.
Ależ pięknie wyglądacie.
Pasują do siebie - piszą w komentarzach. 

To rzeczywiście niemała niespodzianka. Podczas kręcenia edycji, w której wzięli udział, nic nie wskazywało na to, że może połączyć ich uczucie. Nie okazywali sobie szczególnych względów, ani nie dawali powodów, żeby można było przypuszczać, że się sobie spodobali.

Monika i Łukasz w programie

Monika i Łukasz mieli swoich faworytów spośród osób, które zaprosili do swoich domów. Ona wybrała Tomka, z którym jednak nie udało jej się zbudować związku, on Patrycję, którą zranił. Później rolniczka spotykała się z Filipem, który napisał do niej list, ale nie wziął udziału w programie. Planowali wspólną przyszłość, jednak ze względu na dzielącą ich odległość i brak porozumienia się w kwestii zmiany miejsca zamieszkania, rozstali się. Łukasz za to był swatany z prowadzącą program, Martą Manowską. Oboje nigdy tego nie potwierdzili.

Jak widać, po ponad roku od zakończenia emisji 3. edycji, Monika i Łukasz doszli do wniosku, że być może są tymi osobami, których szukają. Pasują do siebie? Kibicujecie im?

AW

Więcej o: