Znany polski model i piosenkarz są parą. Zamieścili wspólne, romantyczne zdjęcie. Podpis też wiele wyjaśnia

Dominik Sadoch i Piotr Zioła za pośrednictwem Instagrama i uroczego zdjęcia wyznali, że są parą.

Znany polski model, robiący międzynarodową karierę, Dominik Sadoch oraz uczestnik "X Factora", Piotr Zioła są parą. "Coming out" zrobili na początku tego roku. Obaj podzielili się swoim szczęściem z internautami, publikując na instagramowych profilach to samo wspólne, romantyczne zdjęcie.

To jest właśnie miłość - podpisał swoją fotografię Dominik Sadoch.
 

Internauci zdecydowanie poparli "coming out" młodych, wschodzących polskich gwiazd. Wśród komentarzy próżno szukać tych negatywnych.

Urocze.
Cudowni.
Super.

Dominik Sadoch jest znanym i cenionym polskim modelem, robiącym karierę na światowych wybiegach. Ma już na swoim koncie kampanie dla tak prestiżowych marek, jak Dior, Gucci czy Prada, pojawił się też w sesjach do znanych magazynów, m.in. "V Man" czy "Vanity Teen". Co ciekawe, w 2016 roku pojawiły się spekulacje, że jest chłopakiem Igi Lis. Piotr Zioła zaś jest piosenkarzem, który w 2012 roku próbował swoich sił na przesłuchaniach do 2. edycji programu "X Factora". Wokalista robi coraz większą karierę. W ubiegłym roku otrzymał Fryderyka w kategorii "Fonograficzny debiut roku". 

AG

Więcej o: