;

Iga Lis ma chłopaka? Wspólne zdjęcie zastanawia. Wiemy, kto to! On też podbija świat mody

Iga Lis ma nowego chłopaka?

Iga Lis ma nowego chłopaka? (KAPIF.PL / Instagram.com)

Iga Lis, 16-letnia córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa, zakochała się? Jej wybranek to Dominik Sadoch, przystojny model, który podbija światowe wybiegi.

Iga Lis, odkąd zaczęła robić karierę w świecie mody, szybko stała się jedną z najbardziej interesujących media młodych celebrytek. 16-letnia córka Kingi Rusin i Igi Lis ma już na koncie kontrakt z prestiżową agencją modelek i kilka kampanii reklamowych dla polskich marek.

Wygląda jednak na to, że przygoda nastolatki z modelingiem przyniosła jej, poza zwiększeniem popularności, jeszcze jedną korzyść, a mianowicie... przystojnego chłopaka.

Jak wynika bowiem z opublikowanych przez Lisównę na Instagramie zdjęć, młodziutka modelka od kilku miesięcy spotyka się ze starszym o trzy lata Dominikiem Sadochem. Ten pochodzący z Warszawy 19-latek to od kilku sezonów jeden z najpopularniejszych modeli nie tylko w Polsce, ale również na świecie.

?? @dominiksadoch

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Iga Lis (@iga_lis)

Sadoch ma już na swoim koncie kampanie dla tak prestiżowych marek, jak Dior, Gucci czy Prada, pojawił się też w sesjach do znanych magazynów, m.in. "V Man" czy "Vanity Teen".

Iga Lis póki co nie może się jeszcze pochwalić takimi osiągnięciami w branży, ale sukcesy jej przyjaciela z pewnością będą dla niej dodatkową motywacją.

Zobaczcie w naszej galerii, jak wygląda Dominik Sadoch i jak para wygląda razem!

 

IN

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (10)
Iga Lis ma chłopaka? Wspólne zdjęcie zastanawia. Wiemy, kto to! On też podbija świat mody
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: watchdog

  Oceniono 2 razy 2

  ...16-letnia córka Kingi Rusin i Igi Lis... Gdzie jest korektor??? Pomocy!!!

 • forfiter_jr

  Oceniono 1 raz 1

  "...Dominik Sadoch, przystojny model..."
  Przystojny czy przystojna?

 • Gość: ririn

  Oceniono 1 raz 1

  Dominik ma osiągnięcia, ale ona to prosta polska nastolatka bez osiągnięć w świecie mody. Świat mody ma pewne wymogi. Jak znajdziecie ja w wyszukiwarce models.com to znaczy, że te wymogi choć w małym stopniu spełniła.

 • Gość: Stan

  0

  Dwa medialne KORNISZONY!

 • agga81

  0

  Jeśli Iga Lis patrząc w lustro uznała, że ma wszelkie predyspozycje do zostania modelką.... to ja też chcę takie lustro :D
  A model nie ma być przystojny i nie ma się nam podobać, ma spełniać kryteria branży i być fotogeniczny. A Dominik te kryteria spełnia. Chodził na pokazach najlepszych marek - LV, Gucci, Maison Martin Margiela (zwanego przez blogerki Maisonem Martinem ;) Bottega Veneta, Ermenegildo Zegna, Prada i wielu innych.

 • Gość: gość666

  0

  Z której strony to dziecko jest przystojne? o_O

 • mgr.nauk

  0

  A moja znajoma ma hemorojdy.

 • Gość: zulugula

  0

  ŁOLA BOGA ale news, gdyby nie nazwisko byłaby nikim

 • Gość: k.

  0

  A kogo to obchodzi??

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX