Iga Lis ma chłopaka? Wspólne zdjęcie zastanawia. Wiemy, kto to! On też podbija świat mody

24.03.2016 10:00
Iga Lis ma nowego chłopaka?

Iga Lis ma nowego chłopaka? (KAPIF.PL / Instagram.com)

Iga Lis, 16-letnia córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa, zakochała się? Jej wybranek to Dominik Sadoch, przystojny model, który podbija światowe wybiegi.

Iga Lis, odkąd zaczęła robić karierę w świecie mody, szybko stała się jedną z najbardziej interesujących media młodych celebrytek. 16-letnia córka Kingi Rusin i Igi Lis ma już na koncie kontrakt z prestiżową agencją modelek i kilka kampanii reklamowych dla polskich marek.

Wygląda jednak na to, że przygoda nastolatki z modelingiem przyniosła jej, poza zwiększeniem popularności, jeszcze jedną korzyść, a mianowicie... przystojnego chłopaka.

Jak wynika bowiem z opublikowanych przez Lisównę na Instagramie zdjęć, młodziutka modelka od kilku miesięcy spotyka się ze starszym o trzy lata Dominikiem Sadochem. Ten pochodzący z Warszawy 19-latek to od kilku sezonów jeden z najpopularniejszych modeli nie tylko w Polsce, ale również na świecie.

?? @dominiksadoch

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Iga Lis (@iga_lis)

Sadoch ma już na swoim koncie kampanie dla tak prestiżowych marek, jak Dior, Gucci czy Prada, pojawił się też w sesjach do znanych magazynów, m.in. "V Man" czy "Vanity Teen".

Iga Lis póki co nie może się jeszcze pochwalić takimi osiągnięciami w branży, ale sukcesy jej przyjaciela z pewnością będą dla niej dodatkową motywacją.

Zobaczcie w naszej galerii, jak wygląda Dominik Sadoch i jak para wygląda razem!

 

IN

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (10)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: watchdog

  Oceniono 1 raz 1

  ...16-letnia córka Kingi Rusin i Igi Lis... Gdzie jest korektor??? Pomocy!!!

 • forfiter_jr

  Oceniono 1 raz 1

  "...Dominik Sadoch, przystojny model..."
  Przystojny czy przystojna?

 • Gość: ririn

  Oceniono 1 raz 1

  Dominik ma osiągnięcia, ale ona to prosta polska nastolatka bez osiągnięć w świecie mody. Świat mody ma pewne wymogi. Jak znajdziecie ja w wyszukiwarce models.com to znaczy, że te wymogi choć w małym stopniu spełniła.

 • Gość: Stan

  0

  Dwa medialne KORNISZONY!

 • agga81

  0

  Jeśli Iga Lis patrząc w lustro uznała, że ma wszelkie predyspozycje do zostania modelką.... to ja też chcę takie lustro :D
  A model nie ma być przystojny i nie ma się nam podobać, ma spełniać kryteria branży i być fotogeniczny. A Dominik te kryteria spełnia. Chodził na pokazach najlepszych marek - LV, Gucci, Maison Martin Margiela (zwanego przez blogerki Maisonem Martinem ;) Bottega Veneta, Ermenegildo Zegna, Prada i wielu innych.

 • Gość: gość666

  0

  Z której strony to dziecko jest przystojne? o_O

 • mgr.nauk

  0

  A moja znajoma ma hemorojdy.

 • Gość: zulugula

  0

  ŁOLA BOGA ale news, gdyby nie nazwisko byłaby nikim

 • Gość: k.

  0

  A kogo to obchodzi??

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane