Koroniewska i Dowbor wybierają wózek dla dziecka. "O ja pier...". Reakcja dziennikarza bezcenna

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor niedługo znów zostaną rodzicami. Właśnie są w trakcie wyboru wózka dla dziecka.

Maciej Dowbor na swoim Instagramie opublikował zdjęcie ze sklepu z wózkami dziecięcymi. Fotografia pokazuje model, który wywarł na dziennikarzu aż tak ogromne wrażenie, że o mały włos nie użył wulgaryzmu. 

O ja pier... Nigdy nie sądziłem, że będę się jarał wózkiem dziecięcym! Ale sztos. Szkoda tylko, że w tym segmencie domowych zakupów moja pozycja w hierarchii jest na samym dole - wyznał dziennikarz.

Wózek ewidentne zachwycił przyszłego tatę.Wszystko za sprawą napisu "Ironman" - wiadomo nie od dziś, że Dowbor jest zapalonym sportowcem i brał udział w triathlonie.

Wpis jednak sugeruje, że to partnerka Dowbora - Joanna Koroniewska jest osobą decyzyjną w kwestii kompletowania wyprawki i to do niej należy wybór wózka.

 

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor już niebawem po raz drugi zostaną rodzicami. Jak się okazuje, do narodzin dziecka podchodzi ze spokojem. 

Jestem już doświadczony w tych sprawach. To nie jest mój pierwszy raz, więc podchodzę do tego ze spokojem. Poza tym w moim wieku takie emocje przeżywa się już w inny sposób. Z założenia jestem osobą raczej spokojną - powiedział Dowbor w rozmowie z Plejadą.

Życzymy Maciejowi Dowborowi spokoju również w kwestii zakupów! :)

PC

Więcej o: