Glinka rzadko mówi o macierzyństwie. Z okazji Gwiazdki zrobiła wyjątek. Jest też coś dla fanów "Barw szczęścia"

Z okazji Bożego Narodzenia "Barwy szczęścia" mają dla widzów świąteczny prezent. Znani i lubiani aktorzy nagrali specjalny utwór i opowiedzieli, jak święta wyglądają w ich życiu prywatnym.

Z okazji świąt aktorzy serialu "Barwy szczęścia" przygotowali dla widzów niezłą niespodziankę. Stanisława Celińska wspólnie z Krzysztofem Antkowiakiem oraz chórem Sound'n'Grace nagrała piosenkę "Czas pojednań". 

Chcieliśmy stworzyć utwór bliski tradycji bożonarodzeniowych hymnów. W dzisiejszych czasach pierwotna idea świąt została przyćmiona przez zachłanny konsumpcjonizm i blichtr świecidełek, niewiele zostało z jej dawnej świetności. Ten czas szczególnie daje się we znaki ludziom wykluczonym, którzy albo nie wytrzymali pogoni za szczęściem rozumianym jako stan posiadania albo nawet do niej nie stanęli. Tacy ludzie są często zostawieni samym sobie. To właśnie z myślą o nich pracowaliśmy nad utworem - mówią wykonawcy.

Wideo przedstawia nie tylko samą piosenkę i kulisy nagrywania teledysku. Z nagrania możemy dowiedzieć się, jak znani i lubiani spędzają święta w swoim życiu prywatnym. 

Od kiedy mam synka, magia Świąt jest przeżywana ze względu na to dziecko, jego emocje i ten cały świat, który jest dla niego tak magiczny i tak piękny - powiedziała Katarzyna Glinka, która rzadko mówi o macierzyństwie i życiu osobistym. 

Jakie historie opowiedzieli inni aktorzy? Zobaczcie wideo. Zajrzyjcie też do galerii, gdzie znajdziecie zdjęcia z planu klipu. 

My również życzymy Wam WESOŁYCH ŚWIĄT! :) 

JT