Pamiętacie "Nie igraj z aniołem"? William Levy wciąż łamie kobiece serca! I chętnie chwali się swoim umięśnionym ciałem

"Nie igraj z aniołem" jest jedną z najbardziej popularnych meksykańskich telenoweli. Nadawana była w latach 2008-2009. Widzowie z zapartym tchem śledzili losy nastoletniej Marichuy, która ucieka z sierocińca. Zobaczcie, jak przez te wszystkie lata zmienili się aktorzy, grający główne role w serialu.
William Levy William Levy Screen: Youtube, Instagram/willevy

William Levy

Kubańsko-amerykański model i aktor telewizyjny w telenoweli kusił swoimi pięknymi, piwnymi oczami i rozpalał serca wszystkich kobiet przed telewizorami. Dziś aktor ma 37 lat i wciąż gra, a także bierze udział w sesjach zdjęciowych. Nadal głównie zatrudniany jest do ról w latynoskich serialach. Wyjątkiem w jego CV jest teledysk. Ale nie byle jaki! W 2011 roku William Levy wystąpił u boku samej Jennifer Lopez w 'I'm Into You'. Spójrzcie tylko na to ciało! Wygląda na swój wiek?

William Levy
Instagram/willevy

Maite Perroni Maite Perroni Screen: Youtube, East News

Maite Perroni

Maite Perroni jest nie tylko meksykańską aktorką, ale również i piosenkarką, a także autorką tekstów. W wieku 25 lat zagrała główną rolę w kultowej telenoweli "Nie igraj z aniołem". Obecnie ma 34 lata i naszym zdaniem nic a nic się nie zmieniła. Dla niej zdecydowanie czas się zatrzymał. ;) Maite Perroni znana jest głównie z ról serialowych, ale ma również na swoim koncie płytę, którą wydawała 4 lata temu.

Maite Perroni, Andrés Zuno
Instagram/andyzuno

Ana Patricia Rojo Ana Patricia Rojo Screen: Youtube, Instagram/ap_rojo

Ana Patricia Rojo

Ana Patricia Rojo zadebiutowała jako aktorka już w wieku 5 lat. Ma na swoim koncie role w ponad 20 telenowelach, w tym tych najbardziej popularnych. Mogliśmy ją podziwiać m.in. w: "Marii z przedmieścia", "Esmeraldzie" oraz w "Małej księżniczce".

Ana Patricia Rojo
Instagram/ap_rojo

Helena Rojo Helena Rojo Screen: Youtube, Instagram/helenarojoofficial

Helena Rojo

Helena Rojo jest meksykańską aktorką. Ma 73 lata, a w serialu zagrała Cecilię Santos de Velarde. Ma na swoim koncie wiele ról, ale również głównie serialowych.

Nailea Norvind Nailea Norvind Screen: Youtube, East News

Nailea Norvind

Nailea Norvind w serialu wcieliła się w postać Viviany Mayer Montenegro de San Roman. Jak widać na jej najnowszym zdjęciu aktorka wciąż wygląda bardzo dobrze, a upływający czas jest dla niej niezwykle łaskawy.

Więcej o: