Khloe Kardashian w końcu potwierdza: jestem w ciąży! Zamieściła zdjęcie i wpis. "Moje największe marzenie się spełniło"

Po miesiącach plotek i spekulacji Khloe Kardashian w końcu potwierdziła, że spodziewa się swojego pierwszego dziecka.

Khloe Kardashian jest w ciąży. Choć mówiło się o tym od dawna, a kolejne zdjęcia wskazywały, że plotki są prawdziwe, celebrytka długo milczała. W końcu potwierdza radosną nowinę za pośrednictwem Instagrama. W wpisu, który zamieściła wynika, że już od dłuższego czasu starała się o dziecko

Moje największe marzenie się spełniło! Spodziewamy się dziecka! Czekałam i zastanawiałam się, ale Bóg miał plan i wiedział, co robi. Ufałam mu i wiedziałam, że muszę być cierpliwa. 
 

Ojcem dziecka jest 26-letni kanadyjski koszykarz, Tristan Thompson. 

Tristan, dziękuję za twoją miłość, za to, że traktujesz mnie jak królową. Dzięki Tobie czuję się piękna i - przede wszystkim - dzięki Tobie zostanę mamą! Uczycinłeś to doświadczenie jeszcze bardziej magicznym niż mogłabym sobie wyobrazić. 
Dziękuję wszystkim za pozytywną energię. Długo trzymałam tę wiadomość w tajemnicy, ale chciałam cieszyć się tym pośród rodziny i najbliższych przyjaciół tak długo jak to możliwe. Dziękuję za zrozumienie. 
Jestem jednocześnie wdzięczna, podekscytowana, zdenerwowana, przepełniona radością i przerażona. I to najlepsza wiązanka uczuć, jaką kiedykolwiek miałam w życiu!

Pozostaje nam składać gratulacje!

Zobacz wideo

WJ

Więcej o: