Wendzikowska świętuje rocznicę związku. "Nie zwalniamy". Scenerii pozazdroszczą jej wszyscy zakochani

Anna Wendzikowska wrzuciła na Instagram wspólne zdjęciem z ukochanym, z którym świętuje w Paryżu rocznicę związku. Ale widoki!

Anna Wendzikowska i Jan Bazyl spotykają się od roku. Przez ten cały czas dziennikarka bardzo rzadko chwaliła się ich wspólnymi zdjęciami. Tym razem jednak zrobiła wyjątek. Para obchodzi właśnie rocznicę związku. Z tej okazji Wendzikowska podzieliła się swoim szczęściem na Instagramie, publikując wspólną, urzekającą fotografię z Paryża.

Nie spodziewałam się tego. Trudno uwierzyć, że to już rok. Każda minuta z nim daje mi szczęście (..).  Nie zwalniamy - czytamy w podpisie obok uroczego zdjęcia.
 

Uwagę zwraca nie tylko para, ale także piękna, paryska sceneria. Pod fotografią od razu posypały się gratulacje od fanów dziennikarki. 

Zdjęcie obłędne.
Piękna para.
Powiem ci, że w ostatnich miesiącach bije od ciebie szczęście, jakiego nie widziałam wcześniej. Widać, że Jan cię pozytywnie napędza. A że piękna z was para to inna sprawa. Życzę jeszcze więcej szczęścia i miłości!
Boskie ujęcie!

Prezenterka wcześniej spotykała się z wokalistą zespołu AudioFeels, Patrykiem Ignaczakiem, z którym rozstała się w listopadzie 2016 roku po trzech latach związku. Para ma wspólne dziecko - córkę Kornelię.

AG