Piękna córka Witherspoon w oszałamiającej kreacji na Balu Debiutantek. Mamy nagranie z jej pierwszego tańca

Córka znanej aktorki, Ava Phillippe pojawiła się na Balu Debiutantek w Paryżu i skradła show. Błyszczała dosłownie i w przenośni!

18-letnia córka Reese Witherspoon i jej pierwszego męża, Ryana Phillippe, Ava Phillippe, sobotni wieczór spędziła na Balu Debiutantek w Paryżu. Impreza odbyła się w luksusowym hotelu "Peninsula". Jest to jeden z najbardziej prestiżowych eventów towarzyskich roku. Pierwszy raz odbył się w 1992 roku.

Ava Phillippe zaprezentowała się w olśniewającej, złotej sukni balowej z długimi rękawami. Kreacja ta została zaprojektowana przez znanego włoskiego projektanta Giambattistę Valli. Nastolatka wyglądała rewelacyjnie i nic dziwnego, że była gwiazdą wieczoru. Ciężko było oderwać od niej wzrok!

ZOBACZ ZDJĘCIA<<<

Jej towarzyszem był 19-letni Maharadża z Indii, Padmanabh Singh. Jest graczem polo i przyjaźni się z księciem Williamem. Para jako pierwsza bezbłędnie zatańczyła walca. Ich taniec możecie podziwiać na naszym wideo.

Jak widać na nagraniu, Ava przed kamerami czuje się komfortowo. Po rodzicach odziedziczyła nie tylko urodę, lecz także i obycie aktorskie. Wcześniej już wiele razy towarzyszyła aktorce na czerwonym dywanie.

Na uroczystości nie zabrakło dumnej mamy, która nieustannie robiła pamiątkowe zdjęcia. Reese Witherspoon pojawiła się w czarnej sukience z kwiatowymi wstawkami. Towarzyszył jej drugi mąż, Jim Toth.

AG