Małgorzata Rozenek o powiększeniu piersi nigdy nie mówiła. Aż do teraz

Małgorzata Rozenek nigdy nie przyznała się do operacji piersi. Jednak to jedno zdanie mocno zastanawia. Zdecydowała się na zabieg?

Małgorzata Rozenek w swoim programie "W dobrym stylu" gościła niedawno mistrzynię Europy w driftingu - Karolinę Pilarczyk. Spotkanie z gwiazdą sportów motorowych było pretekstem do rozmowy o medycynie estetycznej, czyli temacie, który w przypadku Rozenek budzi wiele kontrowersji.

Żona Radosława Majdana przyznała, że - co chyba nikogo nie zaskakuje - chętnie korzysta medycyny estetycznej i nie jest to "drogi sport". Jednak jeszcze ciekawiej zrobiło się, gdy Pilarczyk przyznała, że chętnie powiększyłaby sobie piersi. Na co Rozenek zareagowała, niczym doświadczona ekspertka:

Powiem wprost - polecam! - powiedziała Rozenek.

To pierwsza taka deklaracja Rozenek. Wcześniej gwiazda unikała tematu, jednak nietrudno zauważyć, że gdzieniegdzie jest jej znacznie więcej...

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek Akpa/WBF

ZI

Więcej o:
Komentarze (13)
Małgorzata Rozenek o powiększeniu piersi nigdy nie mówiła. Aż do teraz
Zaloguj się
 • Gość: Gość gość

  Oceniono 30 razy 20

  Czepiacie sie ze kobiety biust powiekszają, a gdyby była mozliwość powiekszenia ptaka to kolejka do takich zabiegów byłaby wieksza niż liczba barierek na Trakcie Królewskim w czasie miesięcznicy ;-)

 • Gość: x x x

  Oceniono 13 razy 13

  Ona ma tyle silikon w sobie że po śmierci będzie się 100 lat rozkładać

 • Gość: Gosc

  Oceniono 14 razy 12

  Nie musi mówić że ma cycki wstawione Widać że ma silikon pod sama szyję

 • Gość: Szok

  Oceniono 8 razy 8

  Nie rozumiem jak forosla,wyksztalcona kobieta moze polecac operację, ktora moze zagrazac zyciu a sluzy tylko napimpowanu się sylikonem. To jest jakas pustka umyslowa.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 2 razy 2

  Ale ta baba brzydka

 • Gość: lew

  Oceniono 2 razy 2

  ale jakie zimne te silikony w dotyku panowie masakra

 • Gość: Agnieszka

  Oceniono 1 raz -1

  Każda kobieta, ma prawo decycować o sobie i swoim ciele, jeśli teraz czuje się z tym dobrze, to super, i czego się tu czepiać, każdy ma prawo do szczęścia, a jeśli Pani Małgosia czuje się teraz szczęśliwsza, i bardziej siebie akceptuje , to super!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX