Bohosiewicz żartuje z Renulki. "Karolina opowiada Renacie, jak się zachodzi w ciążę"

Maja Bohosiewicz jest uwielbiana przez fanki m.in. za swoje poczucie humoru. Ostatnio przejęła relację na Instagramie Pauliny Krupińskiej. Oczywiście w swoim stylu.

Maja Bohosiewicz i Paulina Krupińska spotkały się na zakupach. Postanowiły zrobić sobie małą przerwę od opieki nad dziećmi i poszły do baru. W pewnym momencie Bohosiewicz przejęła telefon Krupińskiej i zaczęła nagrywać Instastory.

Cześć, jestem Paulina Krupińska! Ale się dzisiaj strasznie... nawaliłam. I jakoś tak zbrzydłam - rozpoczęła relację Bohosiewicz.

Spotkały tam inną znaną mamę, Karolinę Malinowską, oraz Renatę Kaczoruk. Obie były bardzo zajęte rozmową. Bohosiewicz wykorzystała ten moment i nagrała Instastory, w którym... podkłada głos pod obie celebrytki.

Karolina opowiada Renacie, jak się zachodzi w ciążę. Jak się zachodzi w ciążę? Tak, Renata! Musisz wziąć Kubę i tak po prostu go wziąć i do łóżka. I ciach!
- No i powiedz mi, co mam zrobić z tym Kubą?
- Normalnie, bierzesz go do łóżka i ostre PACH, PACH, PACH!
Musisz się naprawdę postarać. Mówisz mu tak: Kuba, jesteś zmęczony, potrzebujesz iść do łóżka. Ja potrzebuję iść tam razem z tobą.

Myślicie, że Renata skorzysta z rad Bohosiewicz i niedługo usłyszymy jakieś radosne nowiny?

OG