Agnieszka Dygant dodała selfie z planu "Kobiet mafii". W sieci burza. W filmie pojawi się kontrowersyjna postać

Agnieszka Dygant dodała zdjęcie z planu filmowego. Na fotografii pojawiła się osoba, która wzbudziła wiele kontrowersji.

Obecnie trwają prace związane z kolejnym filmem Patryka Vegi "Kobiety mafii". Aktorzy grający w produkcji chętnie dzielą się zdjęciami zza kulis. Teraz w sieci pojawiła się kolejna fotografia, którą udostępnił sam reżyser i Agnieszka Dygant. Na niepozornym zdjęciu widać kontrowersyjnego Alana Kwiecińskiego z "Warsaw Shore".

Na fotografii pozuje aktorka, a za nią grupa "dresiarzy". Prawdopodobnie Kwieciński zagra epizod w zbiorowej scenie, w której pojawi się także Dygant. Uczestnik "Warsaw Shore" również udostępnił takie samo zdjęcie na swoim profilu, a także pokazał zdjęcie, na którym pozuje z Piotrem Stramowskim

Występ Kwiecieńskiego w "Kobietach mafii" w sieci wywołał burzę. Internauci nie kryją swojego niezadowolenia z wyboru takiej osoby.

Vegeta już widzę nie ma skąd brać aktorów to do MTV uderzył... Tylko Pasikowski!
Serio Alanik?
Co tam robi Alan K.? - zapytała jedna z fanek.
Przyjechał posprzątać po nakręceniu scen - odpowiedziała inna.

Jak dokładnie będzie wyglądał wątek Kwiecińskiego na razie nie wiadomo. Mężczyzna dał się zapamiętać w reality-show jako imprezowicz, podrywacz, a także osoba, która była skora do bójek. Zważając na jego zachowanie w programie, wydaje się, że w roli u Vegi sprawdzi się idealnie. 

Myślicie, że reżyser jeszcze nas zaskoczy obsadą?

MT

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.