Ewa Wachowicz miesiąc temu pierwszy raz pokazała się z partnerem. Niewiele było o nim wiadomo, aż do teraz. Kim jest?

Ewa Wachowicz ma nowego partnera, o którym jednak do tej pory nie było wiele wiadomo. Teraz jednak "Dobry Tydzień" zdradza szczegóły.

Ewa Wachowicz i Sławomir Kowalewski spotykają się od dwóch lat. Jak ujawnił "Dobry Tydzień", poznali się w 2015 roku, gdy on pracował jako prezenter RMF FM. Praktycznie od razu narodziło się uczucie i to silne na tyle, że zaledwie po kilku miesiącach znajomości ukochany Miss Polonii wprowadził się do jej domu na Woli Justowskiej w Krakowie.

Kiedy spotkała Sławka poczuła, że wiele ich łączy i może mu zaufać. Zwłaszcza, gdy zobaczyła na jego piersi krzyżyk - opisuje "Dobry Tydzień".

Wachowicz od zawsze miała określony typ faceta i Kowalewski okazał się spełniać najważniejsze kryterium - jest "męski w pełnym tego słowa znaczeniu". Idealny partner według Miss Polonia to:

Fajnie, jeżeli jest męski w pełnym tego słowa znaczeniu. Nie lubię metroseksualnych mężczyzn. A niestety jest ich coraz więcej. To dla mnie prawdziwy koszmar - wymieniała w "Świat & Ludzie"

Zakładamy, że Kowalewski spełnia także inne wymagania Wachowicz. Ważne jest, by to ona była w centrum jego uwagi.

Jestem zdeklarowaną antyfeministką. Uwielbiam być adorowana, zdobywana. Chcę, by mężczyzna otwierał mi drzwi, podawał mi płaszcz i przepuszczał w drzwiach. W świecie obojnackim, który dziś mamy, ja odważnie deklaruję, że chcę być kobietą i chcę przebywać w towarzystwie prawdziwych dżentelmenów - mówiła w rozmowie z "Gazetą Krakowską".
 

Wachowicz jest "ideałem kobiety"

Jak opisuje "Dobry Tydzień", Kowalewski podziela taką wizję świata.

Dla niego Ewa jest ideałem kobiety. Piękna, mądra, bezpośrednia, ciepła, doskonała kucharka i do tego podziela jego wielkie pasje. Trudno wyobrazić sobie lepszą partnerkę. Sławek wpadł po same uszy - relacjonuje tygodnikowi znajoma Wachowicz.

Parę zbliżają do siebie wspólne pasje. Oboje uwielbiają podróżować, wędrować po górach, wspinać się i żeglować. Jednak co najważniejsze, Kowalewski sam jest przede wszystkim czułym ojcem dla swoje córki i świetnie dogaduje się z Aleksandrą Osuchowską, 17-letnią córką Wachowicz.

Kowalewski bardzo dobrze dogaduje się z córką Wachowicz. (...) Ewa zyskała spokój widząc, że Sławek zaprzyjaźnił się z jej dzieckiem, a Ola go zaakceptowała. Cała trójka uwielbia planować wspólne podróże. W Tatrach mają maleńką chatkę, gdzie często bywają - czytamy dalej w katolickiej kolorówce.
 

Kim jest Sławomir Kowalewski

Wachowicz poznała się z Kowalewskim, gdy jeszcze pracował w radio, jednak światu zaprezentowała go, gdy już zmienił profesję. Po latach wrócił do największej pasji, czyli muzyki. Obecnie śpiewa i komponuje. Wystąpił także (choć bez większych sukcesów) w "Must Be The Music". Wachowicz wspiera jego marzenia, tym bardziej, że nie cierpi przez nie ich związek.

Sławek przez dwa lata, kiedy mieszkają razem, sprawdził się jako partner i mężczyzna - mówi znajoma muzyka w "Dobrym Tygodniu".

Wachowicz dopiero niedawno przestała ukrywać ukochanego. Pod koniec września pojawili się pierwszy raz publicznie na premierze serialu TVP: "Miasto skarbów" w krakowskim kinie Kijów.

ZI