Karolak i Kołakowska niby się rozstali, ale chyba nie wszystko stracone. Ten gest aktora mówi dużo. "Jest wspaniale!"

Tomasz Karolak i Viola Kołakowska po rozstaniu utrzymują dobre, koleżeńskie (?) relacje. Najlepszym dowodem jest fakt, że aktor właśnie zatrudnił byłą partnerkę w swoim teatrze.

Tomasz Karolak i Viola Kołakowska rozstali się kilka miesięcy temu. Ex-modelka nie wyglądała jednak na specjalnie załamaną i urodziny spędzała już w towarzystwie przystojnego Roberta Kochanka. Jakby sytuacja była jeszcze zbyt mało skomplikowana, krótko potem wybrała się na wakacje w towarzystwie Karoliny Malinowskiej i... Karolaka. Byli narzeczeni dbają o dobre relacje głównie ze względu na dzieci, ale czy tylko o to chodzi? Biorąc pod uwagę nowe doniesienia na ich temat, mamy spore wątpliwości. 

Okazuje się bowiem, że aktor zatrudnił byłą narzeczoną w swoim teatrze. Mało tego, w rozmowie z "Faktem" nie szczędził jej pochlebstw. Był wręcz przesadnie rozentuzjazmowany. 

To był mój pomysł, bo uważam, że Violka ma przymioty aktorskie, które nigdy wcześniej nie były odkryte. A ja chcę dać jej szansę. Chociaż powiem szczerze, że naprawdę długo zastanawiałem się, jak to będzie, gdy się spotkamy w pracy w poważnej relacji reżyser-aktorka, ale jest wspaniale! I najważniejsze, że po prostu pasuje mi do tej roli. Przez to, co stało się w naszym życiu, chyba nabraliśmy do siebie zdrowego dystansu. Violka wybitnie sobie radzi, świetnie tańczy szczególnie flamenco, jest dla mnie objawieniem.

Kołakowska ma zagrać w spektaklu "Byczek Ferdynand", którego premiera jest zaplanowana na 15. listopada w Teatrze IMKA. My chętnie sprawdzimy, na ile zasadne są zachwyty Karolaka, a Wy?

WJ