Włodarczyk ma nowego chłopaka. Wiemy, kim jest i czym się zajmuje. Nie ma nic wspólnego z show-biznesem!

Agnieszka Włodarczyk ma nowego partnera. Jest nim Gabriel, właściciel wypożyczalni łódek nad mazurskimi jeziorami. Związek wygląda na poważny.

Agnieszka Włodarczyk długo nie mogła się pozbierać po rozstaniu z Mikołajem Krawczykiem. W końcu jednak los się do niej uśmiechnął i ostatnio pochwaliła się nowym partnerem na Instagramie. Gabriel mieszka na Mazurach i prowadzi tam swój biznes: wypożycza łódki, którymi ludzie żeglują po Wielkich Jeziorach Mazurskich. 

Gabriel na co dzień mieszka na Mazurach, dlatego Agnieszka każdą wolną chwilę spędza właśnie u niego. Ich związek trwa około pół roku. Zapowiada się naprawdę poważnie. Agnieszka poznała go już ze swoimi najbliższymi. Gabriel niedawno miał okazję spotkać się z jej mamą - zdradził nam znajomy. 
 

Co sądzi o nim rodzina Włodarczyk? Magazyn "Party" dotarł do znajomego aktorki, który podzielił się tą informacją.

Mama Agi jest nim oczarowana, a Robert też szybko znalazł z nim wspólny język. Gabryś to opiekuńczy i zaradny facet, a przy jego boku Aga się ciągle uśmiecha. Jej bliscy widzą, że jest z nim szczęśliwa - opowiada znajomy.

O tym, że znajomi Agnieszki aprobują jej nowy związek, możemy przekonać się dzięki entuzjastycznym reakcjom na Instagramie. Pod jednym ze zdjęć, gdzie oznaczony jest chłopak Włodarczyk, komentarz pozostawiła Agnieszka Woźniak-Starak.

#Najlepiej - napisała.

Agnieszka Woźniak-Starak komentuje zdjęcie Agnieszki WłodarczykAgnieszka Woźniak-Starak komentuje zdjęcie Agnieszki Włodarczyk instagram.com/agnieszkawlodarczykofficial/

Agnieszka Włodarczyk znów zakochana? Ona milczy, ale zdjęcia z randki mówią wszystko. "Spotykają się od sześciu miesięcy"

SW