Agnieszka Włodarczyk PIERWSZY RAZ o rozstaniu z Krawczykiem. "Nic się nie dzieje przez przypadek". A on? Ogląda ją w "Azja Express"?

Agnieszka Włodarczyk w rozmowie "Fleszem" przyznała, że "Azja Express" pojawiło się odpowiednim momencie jej życia. Show pozwoliło jej rozpocząć nowy etap w życiu.

Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk rozstali się na początku tego roku. Jak można sobie wyobrazić, po tak intensywnym związku nie jest łatwo rozpocząć nowy etap w życiu. Aktorka, będąc na życiowym zakręcie, dostała propozycję udziału w "Azja Express". Czy to jej pomogło?

Wyjechałaś do Azji w trudnym momencie swojego życia. Rozstałaś się po długim związku z Mikołajem Krawczykiem. Czy taka ucieczka w przygodę, w ekstremalna podroż była ci w tym momencie potrzebna? - pytała Iwona Zgliczyńska z "Flesza".
Odpowiem ci jednym zdaniem: chciałam oderwania od  codzienności i potrzebowałam ciekawych, mocnych emocji na tym etapie życia. Nic się nie dzieje przez przypadek - powiedziała Włodarczyk.

Udział w "Azja Express" okazał się dla Włodarczyk nie tylko doskonałą terapią, lecz także świetnym krokiem biznesowym. Show TVN ma świetne wyniki oglądalności, gromadząc przed telewizorami co tydzień średnio po półtora miliona osób. Program budzi też ogromne emocje i rzadko zdarza się, aby ktoś nie obejrzał choć jednego odcinka. Czy w tej grupie znalazł się też Mikołaj Krawczyk? Zobaczcie nasze wideo!

ZI

 

Więcej o: