Jak ona to robi? Coraz młodsza Nicole Kidman na imprezie w sukni, o której marzy każda kobieta. Cudo!

Nicole Kidman na imprezie "Diora" w Melbourne wyglądała wprost zjawiskowo. Nie chodzi tylko o bajkową suknię, ale też twarz aktorki, która w końcu odzyskała naturalność.

Był czas, że każdemu publicznemu wyjściu Nicole Kidmantowarzyszyły negatywne komentarze. Gwiazda zdesperowana, by zatrzymać upływ czasu korzystała z dobrodziejstw medycyny estetycznej, które działały zdecydowanie na jej niekorzyść. Choć nie sądzimy, by Kidman całkowicie zrezygnowała z wypełniaczy, to nie ulega wątpliwości, że albo zaczęła stosować je z umiarem, albo zmieniła chirurga. Skąd wiemy?

Na imprezie Diora w Melbourne w Australii gwiazda dosłownie zmiotła konkurencję. Nie tylko dlatego, że jej twarz wyglądała świeżo i młodzieńczo, ale również dzięki przepięknej sukni - od Diora oczywiście.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Kreacja w odcieniach szarości i delikatnego różu posiadała misterne drapowania, które nadawały jej lekkość. Wyglądała na tyle spektakularnie, że Kidman zrezygnowała z dodatków i postawiła na bardzo delikatny makijaż. My jesteśmy zachwyceni.

Zobacz wideo

WJ

Więcej o: