Kamila Warzecha to transseksualna uczestniczka "Top Model". Jak wygląda dziś? Trudno ją rozpoznać

Kamila Warzecha była sensacją 6. sezonu "Top Model". Transseksualna uczestniczka programu dziś wygląda zupełnie inaczej niż za czasów tvn-owskiego show.

Kamila Warzecha do "Top Model" zgłosiła się jako 18-latka. Poza świetnym ciałem, fotogenicznością i subtelnymi rysami do programu wniosła też niezwykłą historię i determinację. Uczestniczka "Top Model" urodziła się jako chłopiec.

Moje życie nie było łatwe. Urodziłam się jako Kamil. Zawsze mnie to irytowało, bo nim nie byłam, ale moje otoczenie wmawiało mi, że nim jestem - mówi Kamila w filmie na swoim kanale na YouTubie.
Wyobraźcie sobie, że ten Kamil, zagubione dziecko, chciało się bawić laleczkami i nosić sukienki. Ale nie mogło. (...) W dzieciństwie niczego mi nie brakowało, miałam wszystko, ale nie miałam siebie.

ZOBACZ, JAK KAMILA WARZECHA WYGLĄDA DZIŚ >>>

Kamila Warzecha po programie stała się wzorem dla wielu osób w podobnej sytuacji. Dla niej samej ogromnym wsparciem była ciepła i kochająca rodzina. Na swoim kanale na YouTubie sama zachęca innych, by walczyli o swoje cele i marzenia. Tak jak ona. Jednym z nich była wymarzona sylwetka. Przed programem schudła 20 kilo!

Teraz Warzecha wyraźnie doszkala się w sztuce makijażu. Jak sama mówi, lubi to robić i najwyraźniej robi to dobrze, bo make up zupełnie ją odmienił.

Nie tylko Karolina Szostak przeszła ogromną metamorfozę. Te gwiazdy też sporo schudły

Więcej o: