Agnieszka Radwańska pierwszy raz o swoim ślubie. Takie słowa doskonale rozumiemy!

Agnieszka Radwańska skomentowała swój ślub. Te słowa zrozumie chyba każdy, kto sam kiedyś stawał na ślubnym kobiercu.

Agnieszka Radwańska wzięła w sobotę ślub z Dawidem Celtem. Potem na Facebooku pokazała zdjęcie ślubne z nader wymownym komentarzem.

Najszczęśliwszy dzień w życiu!

Niemal od momentu, w którym internet zobaczył pierwsze zdjęcia Radwańskiej, internauci dyskutują nad jej suknią ślubną. Kreację, zaprojektowaną przez Agnieszkę Macieja, utkano z jedwabnej siatki i ,,piórkowanej" organzy, do tego zdobionej kwiecistymi motywami ciętymi z francuskiej koronki oraz haftowanej tysiącami szklanych paciorków.

Suknia nie wszystkim się spodobała.

Mając tyle hajsu można by wyglądać milion razy lepiej. Często sukienki za 2 tysiące wyglądają bardziej zjawiskowo. Jednak życzę wszystkiego najlepszego.
Okropna sukienka - pisały fanki.

Głosy przeciwne były bardziej merytoryczne.

Moim zdaniem to jest bardzo fajna sukienka. Teraz wszystkie baby na upartego odsłaniają wszystko, również suknie ślubne mają powycinane tak, ze widać ramiona, plecy a nawet biust. To jest dopiero niekorzystne. Znalezienie gustownej sukni, która zakrywa ramiona (ślub był w kościele!), to jest wielka sztuka. Nie wiem skąd tyle hejtu. Księżna Diana miała suknię-bezę i też jednym się podobało a inni mieli bekę. Na pewno jest to gustowna, klasyczna suknia a nie jakiś wynalazek z dekoltem do pępka.
Ta sukienka ma się podobać Agnieszce Radwańskiej. nieważne ile ma pieniędzy, to jest jej dzień i jej sukienka.

Ponoć o gustach się nie dyskutuje, ale mimo to zapraszamy do dyskusji. Weźcie udział w sondzie i powiedzcie, co sądzicie o sukience Radwańskiej.

Zobacz wideo

JZ

Podoba Ci się suknia ślubna Agnieszki Radwańskiej?