Kim Kardashian ubrała córkę w gorset?! Fani oburzeni. "Dlaczego nie możesz założyć jej normalnej sukienki?". Tłumaczy się

Kim Kardashian znów podpadła swoim fanom. Tym razem chodzi o ubranie jej córki, które wygląda jak gorset. Celebrytka postanowiła się wytłumaczyć.

Kim Kardashian nie przestaje zaskakiwać swoich obserwatorów. Tym razem została skrytykowana za strój dla córki - ubrała North West w coś, co przypominało gorset. Czteroletnia córka Kim zaprezentowała się na ulicach Nowego Jorku w pomarańczowej sukience z jaśniejszą, sznurowaną naszywką. Internauci nie kryli swojego oburzenia. 

Dlaczego nie możesz założyć córce normalnej sukienki dla małej dziewczynki? - cytuje słowa jednego z obserwatorów portal "Daily News". 

Po wszystkich zarzutach Kim w końcu zdecydowała się na tłumaczenie. 

Nigdy nie ubrałabym córki w gorset! To sukienka z bawełnianej tkaniny, którą można zasznurować i wygląda, jak gorset. To tylko ozdoba - napisała Kardashian i dokładnie pokazała strój North na swoim koncie na Twitterze.

Uważacie, że to przesada, a może kolejne celowe działanie?

Przypomnijmy, że to nie pierwszy raz, kiedy Kim naraża się swoim fanom. Nie tak dawno opublikowała zdjęcie córki w pełnym makijażu. Dziecko miało na ustach czarną szminkę, a rzęsy pomalowane tuszem. Obserwatorzy nie mogli zrozumieć, dlaczego celebrytka pozwala tak małej dziewczynce na makijaż. I to w dodatku tak mroczny!

 

JT

Więcej o: