To miało być zwykłe selfie, ale fani Kim w tle zobaczyli coś ciekawszego. Jej tłumaczenie? "Unikam plotek, więc...". Rozbawi Was

Kim Kardashian wciąga kokainę? Takie brzydkie podejrzenia pojawiły się, kiedy na jednym z jej snapów fani zobaczyli podejrzany biały proszek.

Kim Kardashian postanowiła nagrać kolejnego snapa. Niestety, tym razem coś poszło nie tak. Celebrytka założyła na czoło wianek, ustawiła telefon w pozycji do selfie i zaczęła nagranie. Na nieszczęście dla siebie nie zauważyła czegoś, na co natychmiast zwrócili uwagę jej fani.

Na szafce za Kim znajdowała się bowiem tajemnicza biała substancja usypana w dwa paski. Fanom skojarzyło się to z narkotykami.

Kim, dlaczego za twoimi plecami widzę dwie kreski?
Och, Kim wciąga kokainę!

Jej wyjaśnienie? Dziwne.

Unikam plotek, więc z tą rozprawię się od razu. To jest cukier z paczki cukierków z cukierni Dylana - odpisała na Twitterze.

Wyjaśnienie mało przekonujące, co chyba zrozumiała sama Kim, bo wystosowała kolejne... jeszcze dziwniejsze.

Ojej, sprawdźcie mojego snapa, płaczę! To nie był żaden cukier, marmurowy stół cały czas tak wyglądał! - napisała.

I na dowód przedstawiła to:

Stół Kim KardashianStół Kim Kardashian Screen ze Snapchat/Kim Kardashian

 Przekonani? Trzeba przyznać, że do tej pory żadna z sióstr Kardashian nie była bohaterką skandalu narkotykowego. Owszem, Lamar Odom, były chłopak Khloe, ma w biografii narkotykowe ekscesy. Także w trakcie załamania nerwowego Kanye Westa spekulowano o jego słabości do narkotyków. Kim jednak do tej pory nie łączono z tym. Teraz jednak, kiedy zobaczono w jej domu coś, co przypominało kreski kokainy, internauci zaczęli drobiazgowo przeglądać jej wcześniejsze zdjęcia.

I znaleźli to:

Kim KardashianKim Kardashian Screen z Instagram.com/Kim Kardashian

Zdjęcie jest słabej jakości, ale na stole widać wyraźnie białą plamę przypominającą charakterystyczną kreskę.

Być może to faktycznie był tylko wzorek na marmurowym blacie. Jeżeli to prawda, to celebrytka była o mały włos od poważnego nadszarpnięcia swojego wizerunku. Skandalu narkotykowego pragnącej zawsze i wszędzie wyglądać perfekcyjnie celebrytce nikt by nie wybaczył.

JZ

Więcej o: