Ben Affleck Dzień Niepodległości spędził z Jennifer Garner. Wrócą do siebie? Wątpliwe. Ma już nową dziewczynę. Wiemy, kim jest

Ben Affleck spotyka się z Lindsay Shookus, producentką telewizji NBC. Fotografowie przyłapali ich, gdy wychodzili z randki w restauracji Giorgio Baldi.

Ben Affleck i Jennifer Garner po długim okresie separacji w kwietniu złożyli papiery rozwodowe. Mimo to wiele osób wciąż liczyło na to, że para da sobie drugą szansę, tym bardziej, że w mediach co chwilę pojawiały się ich wspólne zdjęcia, świadczące o dobrych relacjach pomiędzy byłymi partnerami. Jeszcze czwartego lipca całą rodziną wybrali się wspólnie na pochód z okazji amerykańskiego Dnia Niepodległości.

Kilka dni później pojawiły się jednak plotki, że aktor znalazł sobie nową partnerkę. Najnowsze zdjęcia potwierdzają, że nie są to tylko spekulacje. Paparazzi przyłapali zaskoczoną parę na randce w restauracji w Santa Monica.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>>

Kim jest Lindsay Shookus?

Nowa wybranką Bena Afflecka jest producentka programu Saturday Night Live, Lindsay Shookus. To ona odkryła talent Kristen Wiig, a na koncie ma także nagrodę Emmy i dwie kolejne nominacje. Para spotyka się od niedawna, ale związek rozwija się w szybkim tempie. Na początku lipca Affleck i Shookus wybrali się na pierwszą wspólną podróż - do Londynu.

On jest bardzo szczęśliwy. Cieszy go spędzanie czasu z Lindsay - powiedziała osoba z bliskiego otoczenia aktora w rozmowie z "Us Weekly".

Anna Wendzikowska pyta Bena Afflecka o jego wady. Odpowiedź? Spójrzcie tylko na jej minę!

MK

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.