Rihanna ma nowego faceta. To saudyjski milioner i były innej piękności. "Powiedziała przyjaciołom, że jest zakochana"

Rihanna została sfotografowana na Ibizie w obecności przystojnego mężczyzny. Wiemy, kim jest!

Rihanna i Drake rozstali się w październiku 2016 roku. Od tego czasu piosenkarka nie była łączona z żadnym mężczyzną. Aż do teraz. Gwiazda właśnie pokazała się z nowym partnerem podczas wspólnych wakacji na Ibizie. Jak na prawdziwą divę przystało, spotyka się z nie byle kim.

Jej wybranek to Hassan Jameel, saudyjski milioner, który w przeszłości umawiał się z Naomi Campbell. Jego rodzina, dzięki własności praw do marki Toyota, posiada fortunę rzędu półtora miliarda dolarów.

Rihanna znów zakochana?

Podobno związek nie jest ani świeży, ani tym bardziej przelotny. Jak przekonują anonimowi informatorzy, na których powołuje się "The Sun", para spotyka się od początku roku.

Ukrywała romans, ale są razem od stycznia. Ten związek to coś prawdziwego. Rihanna powiedziała przyjaciołom, że jest w nim zakochana i wydaje się naprawdę oczarowana - czytamy na portalu.

Gwiazda jednak nabrała wody w usta, by jak najdłużej cieszyć się nowym związkiem bez wiedzy mediów.

Spędzają dużo czasu z dala od publiki i podchodzą do siebie bardzo poważnie. Regularnie odwiedza go w Wielkiej Brytanii - kontynuują anonimowi znajomi Rihanny.

Nie da się zaprzeczyć, że między tą dwójką naprawdę iskrzy. Tylko spójrzcie na zdjęcie z hotelowego basenu!

Mamy wrażenie, że teraz, gdy tajemnica się wydała, piosenkarka nie będzie mogła odpędzić się od fotografów. Współczujemy!

Zobacz wideo

MK

Więcej o:
Copyright © Agora SA