Sarsa znowu "pijana lub niespełna rozumu"? Ta sukienka jest OKROPNA
Sarsa pojawiła sie na imprezie 4fun.tv w kontrowersyjnej styliacji. Miała na sobie krótką sukienkę z napisem "DON'T TOUCH MY HAIR" w jaskrawym kolorze.
Sarsa, właścicielka najbardziej kontrowersyjnej fryzury w Polsce, pojawiła się wczoraj na imprezie 4fun.tv. Do jej "sarsorogów" zdążyliśmy już przywyknąć. Do koszmarnych stylizacji chyba nigdy się nie przyzwyczaimy.
Piosenkarka pojawiła się na imprezie stacji telewizyjnej 4fun.tv, która odbyła się w warszawskim lokalu "La Playa". Gwiazda włożyła krótką, obcisłą sukienkę w jaskrawym, pomarańczowo-różowym, kolorze. Na sukni znalazły się również taśmy ze sztucznej, czarnej skóry, i wielki napis "DON'T TOUCH MY HAIR" [pol. nie dotykaj moich włosów]. Stylizacji nie można zaliczyć do udanych. Czy artystka spojrzała w lustro przed wyjściem z domu? Może znów była "pijana lub niespełna rozumu", jak podczas pamiętnego wywiadu z zeszłego roku?
SW
POPULARNE
NAJNOWSZE
-
Małgorzata Kożuchowska też wyleciała na wakacje. "Tęsknota za słońcem wygrała". Pokazała luksusy. Piękne wnętrza
-
Anna Lewandowska zaprosiła internautów do pokoju Klary. Jest w nim mnóstwo zabawek oraz ważna pamiątka
-
"Familiada". Zaskakująca odpowiedź na pytanie: Co lub kto kojarzy się z biblijnym rajem? Uczestniczka była mocno zawstydzona
-
Jarosław Jakimowicz zapewnia, że brzydzi się agresją wobec kobiet. W jego autobiografii czytamy: Mogę taką dziewczynę mieć za dwa tys. marek
-
Intymne ujęcie Moniki Mrozowskiej. Karmi piersią małego Lucjana i przytula starszego syna. "Moje chłopaki"
- "Sanatorium miłości". Teresa trafiła do szpitala! Kuracjusze opowiedzieli o zdradach. Polały się łzy
- "Szkoła złamanych serc" była hitem lat 90. Jak teraz wyglądają bohaterowie serialu? Peter ma bujną brodę
- Były partner Olgi Frycz odpowiada internautce. Poszło o opiekę nad Heleną. "Czy zadałabyś mi to pytanie, gdybym był matką?"
- Anna i Robert Lewandowscy zabrali Klarę na kulig. Uwagę fanów zwróciły... sanki. "Trzyosobowe?". Zabawa przednia!
- Kinga Rusin wyleciała na wakacje już w listopadzie! Na jachcie towarzyszy jej Kujawa. To ich pierwsze zdjęcie od dawna