Kinga Rusin bez makijażu zachwyca się "wakacjami życia". "W takim miejscu zapomina się o 30 godzinach lotu". Wierzymy na słowo!

Kinga Rusin i jej partner wypoczywają na drugim końcu świata. Widoki z dziewiczych wysp zrobią wrażenie na każdym!

Kinga Rusin przed paroma dniami wybrała się na planowane od dawna wakacje życia, które były prezentem od jej ukochanego, Marka Kujawy. Para przebyła samolotem 12 tysięcy kilometrów i wylądowała na wyspach Samoa, będących częścią Oceanii. Dziennikarce zależało na tym, aby zwiedzić właśnie tę część świata, ponieważ ze względu na zmiany klimatyczne wyspom tym grozi zniknięcie z powierzchni ziemi.

ZDJĘCIA Z WAKACJI KINGI RUSIN >>>>>

Widokami z dziewiczych wysp Samoa Rusin dzieli się z internautami od czwartku. Jak zapewniała w jednym z postów, skutecznie rekompensują one ciągnącą się w nieskończoność podróż.

Dookoła tylko czysta natura i żywej duszy. W takim miejscu natychmiast zapomina się o 30 godzinach lotu... - pisała przed dwoma dniami.

W tych widokach można się zakochać!

Kinga Rusin bez makijażu reklamuje swoje kosmetyki. Fanki: Szkoda, że nie dla przeciętnej kobiety

MK

Więcej o:
Komentarze (57)
Kinga Rusin bez makijażu zachwyca się "wakacjami życia". "W takim miejscu zapomina się o 30 godzinach lotu". Wierzymy na słowo!
Zaloguj się
 • Gość: Jacek

  Oceniono 52 razy 48

  Po co WSZYSTKO WSZYSTKIM pokazywać? Po co żyć NA OCZACH INNYCH? Jeśli pojechali na dalekie wyspy, to chyba po to, żeby odpocząć, a nie dawać upust ekshibicjonistycznym skłonnościom i zdjęcia światu prezentować! Swoją drogą, po czym ta pani tak często odpoczywa?

 • Gość: Hanna L.

  Oceniono 36 razy 32

  "Czysta natura"- ale na szczęście internet jest, więc można trzaskać samoyebki "dla fanów"...

 • Gość: adam

  Oceniono 36 razy 26

  Ona i Rozenkowa to 2 naczelne pustaki TVN... Gdziekolwiek są zawsze muszą się wszystkim chwalić... Wszystko co robią , to po to by się chwalić....

 • Gość: Kasia

  Oceniono 19 razy 19

  Ktoś pytał po co żyć na oczach innych i wszystko wszystkim pokazywać - DLA KASY. W końcu muszą się koszty wycieczki zwrócić, nie? To samo Lewandowskie i inne Rozenki... Byle się klikało i kaska płynie

 • Gość: ffdfv

  Oceniono 26 razy 18

  grunt, że na botoks starczyło!

 • Gość: nika

  Oceniono 20 razy 12

  I co się chwalisz cwaniaro...Jakby większość zarabiała tyle co ty też by miała wakacje życia. Chwalipięta....kogo to obchodzi gdzie jesteś na wakacjach. Informuj swoją rodzinę a nie wszem i wobec głosisz jaka to jesteś bogata

 • Gość: cipkagrochowianka

  Oceniono 18 razy 12

  I jak ta pani Kinia tam wytrzyma i dla kogo będzie wredna ?

 • Gość: lucy

  Oceniono 15 razy 11

  Szkoda, że to nie są tylko widoki ciekawych miejsc, tylko na każdym zdjęciu musi być ona. Stara baba, a zachowuje się jak niedorozwinięta małolata. Ten jej facet też chyba nie najmądrzejszy, skoro ciągle jej strzela focie. Czy oni nie mogą być tam sami dla siebie, tylko wrzucać do sieci relacje?

 • Gość: Kubanos Partizanos

  Oceniono 13 razy 11

  Biedna kobieta,naprawdę!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX