Marek z "Rolnika..." zostanie ojcem? Jego słowa nie pozostawiają wątpliwości. "Wiem, ile to znaczy dla kobiety"

"Rolnik szuka żony". Marek z 3. edycji programu myśli o ojcostwie.

"Rolnik szuka żony". Marek z 3. edycji był jedną z bardziej wyrazistych postaci. Początkowo nie wzbudził większej sympatii, ponieważ był niechlujny i obrażał kobiety. Powoli jednak zmazuje negatywne wrażenie. 45-letni rolnik zakochał się w młodszej od siebie o 15 lat Julii i najwyraźniej udało mu się na nowo ułożyć życie. Para planuje ślub i dziecko.

Chcemy zamieszkać razem na stałe i myślimy o ślubie. Mam też sporo sił, by po raz kolejny zostać tatą, bo wiem, ile to znaczy dla kobiety. A Julia jest cudowną dziewczyną i chcę, by była szczęśliwa - mówił rolnik w rozmowie z "Rewią".

Rolnik na tyle poważnie myśli o przyszłości z Julią, że postanowił uregulować swoje sprawy z byłą żoną. "Rewia" informuje, że zdecydował się wystawić na sprzedaż swój Folwark Knopin i dokonać ostatecznego podziału majątku, żeby w nowy związek wejść z czystym kontem.

Chcemy z Julką mieć pensjonat połączony z małą hodowlą owiec i koni. Będziemy przyjmować rodziny z dziećmi i wycieczki szkolne, którym zaoferujemy zajęcia tematyczne i wiejskie jedzenie. Julka jest świetną nauczycielką, będzie uczyć dzieci wiejskich tradycji i poszanowania przyrody, a ja zajmę się hodowlą - marzy Marek.

"Rolnik szuka żony". Marta Manowska ma romans z jednym z uczestników? "Byłaby wspaniałą towarzyszką, ale..."

JZ

Więcej o:
Komentarze (5)
Marek z "Rolnika..." zostanie ojcem? Jego słowa nie pozostawiają wątpliwości. "Wiem, ile to znaczy dla kobiety"
Zaloguj się
 • Gość: Jestem z miasta

  Oceniono 4 razy 4

  Mam mieszane uczucia czytając o tym związku, i te owce, barany, dziecko, pensjonat, różnica wieku, nie wspominając już o sławnych muchach, wydaje się być trudne w realizacji planów. Ale co tam, niech im się wiedzie.

 • Gość: Magda

  Oceniono 7 razy 1

  Obleśny ten dziad jest. Nie wiem co Pani Julia widzi w tym oblechu! Zasługuje na młodszego i ładniejszego wybranka, no cóż każdy ma swoje gusta.Życzę Pani Julii powodzenia w życiu ze swoim niechlujnym partnerem. Życzliwa...

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 0

  Ile lat wkońcu ma Julia Chmielewska? Jak na poczatku wyszedł na jaw ten związek,to portale pisały że to bardzo młoda dziewczyna a teraz że ma 30lat? Nic już z tego nie rozumiem.....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX