Agnieszka Chylińska przezwyciężyła kryzys w małżeństwie. "Jej mąż zrozumiał, że...". Pomogła jedna rzecz

W zeszłym roku media żyły doniesieniami o kryzysie w małżeństwie Agnieszki Chylińskiej. Podsycała je sama wokalistka. "Fakt" donosi, że problemy udało się już przezwyciężyć.

Agnieszka Chylińska w zeszłym roku wróciła na rynek muzyczny po 7-letniej przerwie płytą "Forever Child". W licznych wywiadach gwiazda podkreślała, że powstała ona w złym momencie jej życia, gdy "była na zakręcie". Chylińska przyznała, że macierzyństwo okazało się dla niej trudniejszym doświadczeniem, niż się spodziewała. W dodatku kryzys przeżywało jej małżeństwo.

Jak donosi "Fakt", parze udało się dojść do porozumienia. Na początku roku mąż zabrał Chylińską na egzotyczne wakacje, by odbudować związek. Udało się. 

On już wcześniej czuł, że nie wiedzie się między nimi najlepiej, ale traktował to jako chwilowy problem. Potrzebował mocnych słów Agnieszki, by pójść po rozum do głowy - donosi źródło tabloidu.

Informator "Faktu" twierdzi, że w uratowaniu małżeństwa pomogły wywiady, w których Chylińska otwarcie mówiła o kryzysie w związku.

Dali sobie z Markiem drugą szansę. Po wywiadach, które udzieliła Agnieszka jej mąż zdał sobie sprawę, że może ją stracić. To było dla niego jak kubeł zimnej wody - dodaje informator "Faktu".

Agnieszka Chylińska rozwiedzie się? "Zamiast wracać do domu, woli..." To niejedyny powód

EK