Lena Dunham nigdy nie wstydziła się nadwagi. Teraz schudła i wygląda naprawdę SZCZUPŁO. Przyczyna jej metamorfozy jest inna niż myślicie

Lena Dunham od tygodni prezentuje nową sylwetkę. Gwiazda sporo schudła, a powodem utraty kilogramów była choroba.

Lena Dunham przez lata skutecznie opierała się hollywoodzkim standardom, które wymuszają na gwiazdach dążenie do idealnej sylwetki. Na czerwonym dywanie aktorka i pomysłodawczyni serialu "Dziewczyny" zawsze pozowała w sukienkach, które często obnażały jej mankamenty, zupełnie się tym nie przejmując. Od kilku miesięcy celebrytka prezentuje się jednak inaczej niż wcześniej. Jej sylwetka wyraźnie stała się smuklejsza, utratę kilogramów widać także na twarzy. Na niedawną imprezie Dunham wybrała się w czarnej sukience, która tylko to wyeksponowała.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>

Aktorka zabrała głos na Instagramie, by wyjaśnić, że zmiana w jej wyglądzie nie wynika z potrzeby dostosowania się do panujących kanonów piękna. Dunham za pomocą nowej diety chciała zadbać o swoje zdrowie. Od wielu lat zmaga się bowiem z endometriozą (gruczolistość macicy).

http://www.poradnikzdrowie.pl/zdrowie/choroby-kobiece/endometrioza-objawy-diagnoza-leczenie-endometriozy_36419.html

Zaakceptowałam, że moje ciało jest zmieniającym się organizmem, a nie ukończonym dziełem. Mój uśmiech pozostaje tak samo szeroki niezależnie od tego, jaki noszę rozmiar ubrań. Walczę o to, by kontrolować moją chorobę poprzez dietę i ćwiczenia. Moja utrata wagi nie jest triumfem ani znakiem, że w końcu poddałam się opiniom hejterów - napisała na Instagramie.

Sceny łóżkowe w filmach nie zawsze są udawane. Oni zrobili to naprawdę! Wśród nich... Angelina Jolie

MK

Więcej o: