Wojewódzki na wizji zaliczył wpadkę. "Bogaty, a na marynareczkę nie starczyło". Kuba wybrnął idealnie

Vogule Poland dostrzegło, że w ostatnim odcinku Kuba Wojewódzki pojawił się na wizji w pożyczonej marynarce. Sam zauważył ten fakt i skomentował wpadkę.

Metkowe wpadki na polskich salonach zdarzają się często. Gwiazdy pożyczają od projektantów kreacje (a czasem też od niczego nieświadomych sklepów), idą pięknie wystrojone na ściankę, a potem ten sam ciuch wraca na sklepową półkę. Czasem to wina stylisty, czasem tymczasowego właściciela, że nie ukrył odpowiednio przed kamerami kartonika z ceną.

Do rzadkości jednak tego typu wpadki należą w programach telewizyjnych, gdzie każdy kadr przed emisją oglądany jest kilka razy przez różnych ludzi. Tymczasem w ostatnim odcinku na wizji z metką pojawił się Kuba Wojewódzki. Ten szczegół nie uszedł jednak uwadze Vogule Poland:

Leśny dziadek niby taki bogaty, ale na marynareczkę to już nie starczyło - Vogule Poland napisało pod zdjęciem.

Warto jednak zauważyć, że Wojewódzki był świadomy tego, że u poły marynarki wisi sporych rozmiarów metka i obrócił wszystko w żart.

Nie wiecie nawet, co ja w  czasie tego występu waszego czułem - zwrócił się Kuba do Adama Nergala i Johna Portera po tym, jak zaśpiewali wspólny utwór "Night ride". - Zobaczyłem, że mam pożyczoną marynarkę i mam tu metki - powiedział Wojewódzki, po czym zaprezentował je do kamery.
Zara? - spytał Nergal.
Zara, Zara, zara oni przyjdą tu - odpowiedział Kuba.

Wpadka, wpadką, pytanie, jak się wychodzi z niezręcznej sytuacji.  Naszym zdaniem Wojewódzkiemu poszło całkiem nieźle. A Wy co myślicie? Całą rozmowę zobaczycie tutaj (kwestia metki pojawia się około 39 minuty).

ZI

Więcej o:
Komentarze (7)
Wojewódzki na wizji zaliczył wpadkę. "Bogaty, a na marynareczkę nie starczyło". Kuba wybrnął idealnie
Zaloguj się
 • forfiter_jr

  Oceniono 8 razy 6

  Leśny dziadek w ogóle nie wybrnął.

 • Gość: amp

  Oceniono 3 razy 3

  To typowe dla tego zydka zafajdanego, ubierac sie w cudze piorka, te jego powiedzonka tez nie sa jego tylko zbiorem zaczerpnietym z netu.

 • Gość: gość

  Oceniono 3 razy 3

  Wojewódzki naprawdę powiedział "ZobaczyłAm"?

  oj to już z nim niedobrze ;)

 • Gość: Grace

  Oceniono 2 razy 0

  I co sie stalo. Jezeli Wy wszyscy zgorszeni mieli gyscie mieli taka szanse, to murowane byscie to samo robili, co wszyscy slawni ludzie na calym Swiecie. Kuba jest Slawny I robi przysluge jakiemus projektantowi reklame. A to co Kuba ma!!!!!! To jest jego brocha. Tym sie roznicie od Kuby, ze On wlasna praca ma, to co ma/a ma duuuuzo/, a wy musicie czekac na 500+ I robicie gn...j dla Polakow glosujac na Pis. Pozdrawiam I zaczynajcie teraz po mnie jechac!!!!!

 • j-a-ga

  Oceniono 4 razy 0

  Ale dramat.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX