Katarzyna Sawczuk wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami". Za jej udziałem stoi UROCZA historia. "Gdy Kasia była młodsza..."

Katarzyna Sawczuk weźmie udział w "Tańcu z Gwiazdami"? Takie informacje pojawiły się dziś w mediach. Skontaktowaliśmy się z menadżerką aktorki.

"Taniec z Gwiazdami" cieszy się niesłabnącą popularnością widzów, nic więc dziwnego, że lista uczestników siódmej edycji show wzbudza równie duże zainteresowanie. Jako że start zaplanowany jest już na marzec, produkcja zdradza coraz więcej szczegółów i ujawnia kolejne nazwiska.

Właśnie pojawiła się informacja, że jedną z gwiazd nowej edycji będzie aktorka młodego pokolenia Katarzyna Sawczuk. Potwierdziła ją w rozmowie z Plotek.pl jej menadżerka Monika Kaczmarek. Zdradziła też, co skłoniło Sawczuk do takiej decyzji.

Babcia Kasi bardzo lubi ten program i gdy Kasia była młodsza, to razem go oglądały. Teraz będzie więc szansa, by babcia, z którą Kasia jest bardzo związana,mogła podziwiać wnuczkę na widowni. A dodatkowo w pracy aktora i piosenkarza potrzebna jest świadomość ruchu scenicznego. Traktujemy udział Kasi w tym programie jako pracę, która przyczyni się również do jej rozwoju zawodowego.

Trzeba przyznać, ze Sawczuk nie może ostatnio narzekać na brak zajęcia, a jej kariera nabiera rozpędu. Ostatnio można ją było oglądać w głośnym serialu "Belfer" czy w produkcji stacji TVN "Na noże". Niedawno dołączyła też do obsady "Barw szczęścia".

Będziecie jej kibicować?

AW

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.