Agnieszka Woźniak-Starak za tę kreację od znanego projektanta zapłaciła majątek. Prawie jak suknia ślubna! Efekt?

Agnieszka i Piotr Woźniak-Starak pojawili się na długo wyczekiwanej premierze "Sztuki Kochania". Gwiazda TVN zachwyciła kreacją, której cena może jednak przyprawić o zawrót głowy.

Agnieszki Woźniak-Starak nie mogło zabraknąć na premierze filmu "Sztuka kochania", który jest najnowszym "dzieckiem" jej męża, Piotra Woźniaka-Staraka. Prezenterka na tę wyjątkową okazję wybrała kreację od Alexandra McQueena, która skutecznie przyciągała uwagę. Dopasowana do ciała suknia z falbankami w kolorze ecru podkreśliła jej zgrabną sylwetkę, a zmysłowe prześwity ze smakiem odsłoniły ciało. Romantyczny charakter stylizacji przełamały zamszowe botki z frędzlami i pasująca do nich, pleciona torebka od Yves Saint Laurenta. Całość prezentowała się naprawdę rewelacyjnie. Mało kto wyglądałby w takiej kreacji dobrze, a Woźniak-Starak wyszła z niej obronną ręką. Klasa!

Mąż prezenterki pod względem elegancji wcale jej nie ustępował. Mimo że wybrał znaczniej bardziej banalny strój - czarny garnitur z lampasami i lakierowane buty.

Jeżeli spodobała się Wam suknia gwiazdy, musimy Was zmartwić. Taka kreacja to wydatek około 15 tysięcy złotych! Warta swojej ceny? Weźcie udział w sondzie.

AW

 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.