Anna Powierza długo się odchudzała, ale efekty widać dopiero teraz. Zrzuciła 30 kilo! Jej metoda? "Kiedy nie mogę pójść na siłownię..."

Anna Powierza przeszła wielką metamorfozę, widać to na najnowszych zdjęciach. Aktorka przyznaje, że wykonała trudną pracę: schudła aż 30 kilogramów!

Anna Powierza długo walczyła z dodatkowymi kilogramami. Po ciąży aktorka przytyła 30 kilogramów. Wspominała, że nadwaga "odebrała jej radość z macierzyństwa". Teraz jednak aktorka może w pełni cieszyć się życiem, bo wróciła do dawnej sylwetki. W rozmowie z "SE" przyznała, że waży znów około 65 kilogramów.

Schudłam 30 kilogramów. Ale nie spowodował tego sam ruch. Dieta przede wszystkim, ale też leki. Teraz ważę około 65 kilogramów - mówiła Powierza w programie "Aktywnie z..." Pauliny Koziejowskiej. - Kiedy nie mogę pójść na siłownię, to biegam wokół niej.

Przemiana aktorki wygląda imponująco nie tylko w liczbach. Spójrzcie na najnowsze zdjęcia Powierzy. Dawno nie wyglądała aż tak dobrze:

ZOBACZ ZDJĘCIA  >>>

Anna Powierza długo się odchudzała. Jak wyznała w tej samej rozmowie, wskazówki wagi nie chciała drgnąć przez problemy zdrowotne.

Okazało się, że mam zespół metaboliczny i choroby metaboliczne, takie jak insulinoodporność, niedoczynność tarczycy. Bez wsparcia lekarza dieta i ćwiczenia niewiele mi dawały, prawie nic. Dopiero połączenie tych wszystkich rzeczy spowodowało, że zaczęłam chudnąć.
Zobacz wideo

ZI

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.