Gwen Stefani próbowała ratować się uśmiechem. I tak zaliczyła wpadkę. To NAJGORSZA kreacja wieczoru

Gwen Stefani zazwyczaj zachwyca kreacjami, ale jak widać, nawet najlepszym zdarzają się potknięcia.

Gwen Stefani słynie z oryginalnych, ale zazwyczaj trafionych stylizacji, które ze smakiem podkreślają jej zgrabną figurę. Tym jednak razem gwiazda chyba za bardzo dała się ponieść fantazji, czego efekty mogliśmy zobaczyć na czerwonym dywanie w trakcie People's Choice Awards.

Artystka na tę okazję wybrała strój projektu Reem Acra, który wyglądał - i to delikatnie mówiąc - niezbyt stylowo. Które elementy wprowadziły tak wielki chaos? Tiulowa spódnica obszyta płatkami kwiatów, odkryty brzuch i czarna kokardka na biuście to dopiero początek modowych grzechów Gwen. Całość dopełniło bowiem czarne puzderko i kabaretki, które już zupełnie pogrzebały tę stylizację. Podobnego zdania były zagraniczne media.

>>> ZOBACZ ZDJĘCIA

Artystka w tym roku otwiera listę najgorzej ubranych. Chyba kompletnie zapomniała o wyczuciu stylu, zakładając ten inspirowany klownem strój z odkrytym brzuchem. I jeszcze te kabaretki - czytamy na Mirror.com.
WTF? Co to w ogóle jest! To zdecydowanie za dużo jak na jeden wieczór - wtórował perezhilton.com.

Cóż, doceniamy eksperymenty, ale ten chyba trudno zaliczyć do udanych. A jakie jest Wasze zdanie? Przypomnijcie sobie, jak świetnie Gwen potrafi wyglądać na czerwonym dywanie i weźcie udział w sondzie.

AW